Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

idefix 100/25 kodu bilen var mı?

3 Beğeni

Kristal Parçası

Gelinen son nokta. Kesinlikle bir fırsat ama satıcılar için okurlar için değil. Fiyat iki yüz elli lira. Yine de elinde olmayan almak isteyen varsa bakabilir.

Idefix için kupon var mı acaba?

Merhaba iyi günler İdefix ürün sepete eklendiğinde sepette indirim olmuyor sizde de böyle bir sorun oluyor mu ?

Hikaye cezbetti lakin ne ek 10 TL ne de ikinci kez kod kullanımını başaramadım… Siz aynı 25/100 kodunu nasıl kullandınız acaba nedir buradaki numara?

1 Beğeni

Ben de aynı durumdayım, hediye kartı aldım, alırken kullandığım 25/100 kodu öyle gitti. :sweat_smile: Şu an elimde sadece 75 TL’ye aldığım 100 TL’lik bir hediye kartı var. :joy:

Giden bir şey yok, 150’lik sepet oluşturun, önce şaak 20’lik picodi çeki, ilk etapta yavaş düşecek ne yapıyor nasıl yapıyor diyecekler, sonra bir şaak daha 100’lük hediye çeki, iyice afallayacaklar sonra bakacaklar sepetteki kitaplarımız %40-45 "indirimli’’… çil yavrusu gibi dağılacaklardır.

8 Beğeni

Arkadaşlar biri şu 100/25 kodunu paylaşabilir mi hepimiz faydalanalım?

Ben de tam bunu diyecektim 25/100 kodu varsa eğer alışveriş yapmayı düşünüyorum.

100/25 kodları İdefix’in önceki siparişlerden sonra verdiği özel kodlar. Kullanmayacak birinin yazması gerekir.

1 Beğeni

Arkadaşlar, 100/25 kodu, İdefix’in daha önce yapmış olduğumuz alışverişlerden sonra verdiği kodlardır. Yani genel kullanılan bir kod yok. Bu ay içerisinde yapmış olduğum alışverişten sonra bana 1453F153 şeklinde bir kod verildi. Bu kod 100 TLye 25 TL indirim sağlıyor. İşte bu kodla önce bir hediye kartı aldım. Hediye kartında 100/25 şeklinde bir indirim sağladı. Yani 100 TLlik kartı 75 TLye almış oldum. Sonra aynı kodu alışveriş yaparken sepette “indirim kodu” bölümünde kullandım. Böylece 50 TLlik bir indirimden faydalanmış oldum.

5 Beğeni

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler eğer dediğiniz gibi kod kullanmayacak olanlar varsa taliplisi olabilirim.

1 Beğeni

idefix’te bir kitabı incelerken “sepette %5” indirim ifadesiyle karşılaşıyorum lakin kitabı sepete eklediğimde %5 indirim sepete yansımıyor. Sizlerde de aynı sorun mevcut mu acaba?

3 Beğeni

Evet bende de aynı durum mevcut.

1 Beğeni

Genel bir sorun var o halde.
idefix’e sorunla ilgili mail attım geri dönüş yaparlarsa buraya da yazarım.

1 Beğeni

Hepsini aynı hesaptan mı yaptınız acaba ? Yoksa kuponu başka hesaptan mı aldınız ?

Yeni bir hesap açıp hepsini aynı hesap üzerinden yaptım. Yani kendi hesabınıza da hediye kartı alabiliyorsunuz. Yeter ki kodunuz olsun.

1 Beğeni

Idefix te 75tl üzeri alışveriş yapanlara 15tl hediye çeki veriyormuş. Kupon 1-30 eylül arasında kullanılabiliyormuş.
Bu arada sitede sepette %5 indirim düzelmiş galiba benim sepetime ekstra %5ler yansımış:) kargo bedava kodu bilen varsa alabilirim ama sadece 2 kitap alıcam çünkü:)

4 Beğeni

0031AB7F olması lazım kargo bedava kodu. :blush:
@Blackheart deneyeceğim umarım çalışır bende de, bayağı güzel bir indirim olacak o zaman çünkü. Teşekkürler. :pray:t3:

1 Beğeni

@keltmuzoso dediğim gibi benim için harika bir indirim oldu. Alışverişin görselini ekleyeyim. 113.56 TL tutar. Ben bu alışverişe 75+13.56=78.56 TL ödemiş oldum. Görselseki kitapların her birinden yaklaşık 2.5 TL daha düşüyor (hediye kartından elde edilen 25 tl’lik indirim)…

3 Beğeni