Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bu aralar sanırım Netflix İthaki’ye sponsor olmuş. Netflix dizi veya film yayınlıyor ardından şrraak İthaki kitabını çıkarıyor, garip.

2 Beğeni

Arkadaşlar lütfen defalarca burada tartışıldı. İthaki kitap basarken dizisinin olup olmamasına kesinlikle bakmadığını(!) söyledi ama yapmayın böyle :joy: :joy:

3 Beğeni

Teşekkürler cevap verdiğiniz için.Ben alternatiflere bakayım en iyisi. :slightly_smiling_face:

Bir alana bir bedava var. Hemen fiyatın alt kısmında ona dikkat et. Tam paramın olmadığı zamana denk geldi. Yoksa 2 yüzüklerin fendisi alıp 80’erden satsan 100 lira kar mis :smiley:

2 Beğeni

Arkadaşlar bu 1 fiyatına 2 tane olayı gerçek mi? :smiley: Kalp atışım hızlandı. :smiley:

80 liraya Harry Potter serisini aldım şok içerisindeyim.
Çok fena bir kampanya yapmışlar. Fantastik 1 alana 1 bedava.

1 Beğeni

Az önce Otostopçunun Galaksi Rehberiyle Buz ve Ateşin Dünyasını 60 liraya aldım. Ben de inanamıyorum ama gerçek bir kampanya.

1 Beğeni

Şuan ki halim :smiley:

6 Beğeni

Ben denedim ama beceremedim aynı kişiden filan mı olması gerekiyor?

Alım sayfasında oluyor. Otomatik düşüyor ücret.

Tek kelimeyle bayıldım,Trendyol’dan aldığım Witcher’ı iptal etmiştim.Yüzüklerin Efendisini 75’e satsam Witcher bedavaya geliyor :rofl:

1 Beğeni

Tek cilt LOTR ve Otostopçunun Galaksi Rehberi’ni 78 tlye almış oldum teşekkürler Amazon.

Ben de yüzüklerin efendisi ve Otostopçunun galaksi rehberi aldım :smiley: Hatta taht oyunlarını da aldım. Aslında param yoktu ama dedim al dursun kenarda bir ara satarız. Sabaha kalırsa mutlaka alın kaçırmayın.

2 Beğeni

4 Witcher Ciltli,2 Yüzüklerin Efendisi,1 Otostopçunun Galaksi Rehberi,1 Buz ve Ateşin Dünyası kitabını aldım,mutluyum.500 tllik kitap 250`ye geldi ee bir kısmını satınca baya artı olacak.:rofl:

2 Beğeni

:smiley: Biraz abartmışız. Ama haklısınız da aynı zamanda. Çünkü hiçbir şeyin ucuzlayacağı yok. Ucuzken almak mantıklı.

Birazcık evet. :sweat_smile: Baya baya Otostopçunun Galaksi Rehberi,Buz ve Ateşin Dünyası,Witcher Evreni kitaplarını alıp üzerine 50-60 tl almış oluyorum,şu fahiş fiyatlarda böyle bir şey insanı gerçekten çok mutlu ediyor.Mesela bu kampanya bildiğin can suyu oldu bana,Buz ve Ateş’i şömizli iken 1 kes şömiz kalkınca 1 kez alıp sürekli elden çıkarmıştım.Bu sefer eminim bende kalacak. :grin:

Ben de Otostopçunun Galaksi Rehberi, Witcher Evreni ve Taht Oyunları ciltli baskısını aldım. Buz ve Ateşin Dünyası’nı alacaktım da ben düşünene kadar stoklarda bitmiş. Haber verenlere teşekkürler. :krs:

Son 1 tane kalmıştı stokta sanırım onu ben aldım. :smiley: Gerçekten haber veren herkese sonsuz teşekkürler. :hanci:

Gece gece kimse de uyumuyormuş :sweat_smile: sayenizde ben de masrafa girdim, Witcher ilk 6 kitap, Harry Potter serisi, Yüzüklerin Efendisi, Witcher evreni, Conan(ciltli) filan derken baya bişi almış bulundum :sweat_smile:

1 Beğeni

Uykularımız kaçtı indirimi görünce. :smiley:

1 Beğeni