Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Hayır yok alabilirsiniz.

Çok teşekkürler. (En az yirmi karakter)

1 Beğeni

Ben de baya uğraştım ama sepetten alışveriş adımlarında son aşamaya gelirseniz(son onay kısmından önce) indirimler yansımış halde fiyat görünüyor.

1 Beğeni

Witcher almak isteyen varsa ben ikinci olabilirim. 5, 6 veya 7 kitap set olarak. Hangisi kaldıysa. Kaldı mı gerçi o da meçhul, kurt gibi saldırdık siteye :sweat_smile:

Alıp da satmak isteyen olursa o da olur. Witcher’sız bırakmayın şu garibanı :slight_smile:

1 Beğeni

Pazar, tatil, mesai kavramları yok Amazonda. Kargoya vermişler bile bugünkü siparişi :confetti_ball: :balloon: :tada:

Sanderson’un Savaşkıran kitabı tek kitabi mı seriye mi mensup bilgi verebilecek olan var mı? İnternette baktım emin olamadım.

Yine Cosmere evreninde geçiyor ama tekli bir kitap şu an. Başka bir kitap okuma zorunluluğu yok öncesinde.

1 Beğeni

2 kitaplık bir seri gözüküyor goodreadste. Büyük boy bi de kitap ama bundan sonra çıkanlar küçük boy olarak çıkacakmış. Ama sırf yazarı merak ettiğimden bir de iyi indirim olduğundan ben de aldım o kitabı.

1 Beğeni

Teşekkürler,aldım o halde.

Geceden beri 3.siparişim,kendime engel olamıyorum.:bender:

3 Beğeni

Kitaplıkta eksik olarak Gondolin, Bitmemiş Öyküler, ve Tolkien Mirası kaldı. -Tabii baskısı olmayan çoğu kitap hariç.-

1 Beğeni

3.sipariş mi hey maşallah :slight_smile: kazasız belasız gelsinler o zaman :slight_smile:

2 Beğeni

İnsanları baştan çıkarıyorsunuz. :smiling_imp:

1 Beğeni

Teşekkürler,böyle indirim kolay kolay bulunmaz.4 Witcher 2 Yüzüklerin Efendisi aldım.Onları satsam,baya baya 300 tlye aldığım kitabı 40 tlye falan almış olacağım.:rofl:
Amazon olunca hasar konusunda fazla kaygım yok,bende merakla bekliyorum.

Böyle indirime can feda.:kissing_closed_eyes:

Dün geceden kalma mesajları görünce kaçırdım diye üzülmüştüm ama kaçırmamışım, klişe olacak ama bu fırsatlar gerçekten kaçmaz. Çok uzun zamandır böyle bir kampanya görmemiştim. Yakın zamanda da görür müyüz pek sanmıyorum. Şimdi sepet oluşturma vakti :slight_smile:

1 Beğeni

İşin en güzel tarafı iki kitaptan ucuz olan bedava demeyip toplam neyse tam yarısını indirim olarak yansıtmaları. Mükemmel!

2 Beğeni

4 bilimkurgu kitabı aldım. Gözünüze başka çarparsa lütfen buraya yazın arkadaşlar. Yaktık gemileri.

1 Beğeni

Yazmayın arkadşlar nolursunuz, gemi battı batıyor…

5 Beğeni

Yeni Duyanlar ve Yeni Sepet Yapacaklar İçin
2 al 1 Öde kampanyasındaki kitaplar;
Yüzüklerin Efendisi: (1-2-3 Cilt) Yüzük Kardeşliği - İki Kule - Kralın Dönüşü (Türkçe) Kağıt Kapak
Ben, Kirke
Beren ile Luthien
Yerdeniz Büyücüsü - Yerdeniz 1
Kader Kılıcı: The Witcher 2
Açlık Oyunları 2 - Ateşi Yakalamak
Paradokya - Sırlar Geçidi: Gecenin Gizemli Oyunu 2
Winter: Bir Ay Günlüğü Kitabı
Alaycı Kuş: Açlık Oyunları 3
Gece Kuşları
Endgame 3. Kitap Oyun Kuralları
Uzak Yıldızlar: Bir Ay Günlüğü Kitabı Büyü Devam Ediyor
Ada - Sırlar Çözülüyor (Ciltli)
Günler Haritası - Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 4
CANAVAR PEŞİNDE 16 GORGON KÖPEĞİ
Labirent: Alev Deneyleri
CANAVAR PEŞİNDE 5 KAR CANAVARI
Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - 3 (Ciltli): (Resimli Özel Baskı) Yazar isminden diğer kitapları kontrol edebilirsiniz. HP’nin bütün seri kitapları ve bazı resimli özel baskılar indirime dahil.

Stok durumu değişebiliyor, sepete eklemeden önce açıklama kısmında 1 ücretine 2 elde edin yazıp yazmadığını kontrol edin lütfen. Yüzüklerin Efendisi ayrı ayrı da satılıyor. Yazar ismine tıklayıp ulaşırsınız diye eklemedim. Başka gözüme çarpan olursa ekleme yapacağım.

10 Beğeni

“A Game of Thrones Leather Cloth Boxed Set (İngilizce) Deri Cilt” kitabı da 1 ücretine 2 elde edin kampanyası dahilinde. Başka İngilizce kitap bulan var mı bu kampanyada ?

3 Beğeni

Ben de önce 295 TL’lik bir alışveriş yaptım, sonra dayanamayıp 82 TL’lik bir alışveriş daha yapıp (The Witcher’ın diğer kitapları tekrar stoklara girmezse) Amazon’un bu muhteşem indirimini kendimce kapatmış oldum. :sweat_smile: Fotoğraflar karışık oldu beceriksizliğimi mazur görün. :joy: Kampanyayı haber veren arkadaşlara çok teşekkürler, harikasınız. :blush:

6 Beğeni