Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Indirim bitti mi mi? Harry Potter kitaplarına baktım şimdi hala var görünüyordu.

Yok hayır devam ediyor kampanya lakin çok talep gören bazı kitaplarda stok kalmadı ne yazıkki.

Harry Potter son kitap stoğu bitmiş ama yine de kaptım 12 tanesini 114 liraya. Mutluyum. Ama artık bu başlığa girmemem gerek. Annemler hesabımda ne kadar para olduğunu sormuyorlar Allah’tan.

8 Beğeni

Ummadığınız bir anda o soru karşınıza çıkmaz umarım. :joy: Sonra donup kalırsınız.

2 Beğeni

Yaptığım çok kötü bir şey biliyorum ama akne ilaçlarının parasını fazla fazla söylerim öyle bir şey olsa herhalde (Canım annem affet).
Şimdiden plan yapayım yoksa kesin belli ederim. Bu kitapları da yanıma ortak olan arkadaşın adresine sipariş verdik zaten.

2 Beğeni

Bu son Amazon alışveriş(ler)inden sonra uzun bir süre kitap almamam gerek, umarım artık kendimi durdurabilirim… Okunmayı bekleyen tonla kitap var ama hala gözüm alamadıklarımda, bir de baskısı biter de sahaflara düşer korkusu eklenince fena oluyor. :joy:

9 Beğeni

Bkz; Tutamadı. :joy:

3 Beğeni

Maalesef çok doğru :joy:

Bu konuda kitap almamaya çalışanlar cemiyeti mi kurulsa artık, belki birbirimizin hunharca alışveriş yapmasına engel olabiliriz?

@SJack 'i yormayayım; olamadılar. :grinning:

2 Beğeni

Bana kimse engel olamaz maalesef, indirim görünce elimde olmayan parayı bile harcamaya çalışıyorum. :joy:

3 Beğeni

Kitapların hepsi çarşamba gelecek sanıyordum bir kısmı yarın gelecek diye mesaj geldi,muazzam bir hız,Amazon’u gerçekten çok seviyorum.:partying_face:

Benim aklım hala almadığım kitaplarda senin gibi :rofl:
@smartestidiot Akhilleus,Ada ciltli 2 kitabı ve Dan Brown’un sadece Dijital Kale kitapları da kampanya dahilinde,kaptım onları hala stokları var yoksa kaçırma derim.

2 Beğeni

4 tane witcher evreni mi hey maşallah :joy::joy:

Her kitapta mı geçerli yoksa bazı kitaplarda mı? Bende birkaç kitap attım sepete ama fiyatlarda düşme olmadı.

Sadece belirli fantastik kitaplarda,üzerlerinde yazıyor 1 / 2 kampanyası diye.

Witcherlara yetişemesem de açlık oyunlarını tek seferde tamamlamış olup, yüzüklerin efendisi üçlemesini de tamamlamış oldum üçüncü kitapla. Gözüm dijital kale ve narnia kitaplarında kaldı ama ne yalan söyleyeyim.

Güya bir ay kitap almama kararı vermiştim dört gün önce…

3 Beğeni

Öncelikle bu kampanyadan haberdar olmam biraz geç oldu ancak ben de Silo ve Tozu alarak kampanyadan yararlandım. Diğer tüm seriler elimde olduğundan pek işime yaramadı ancak bu iki kitabı 22 liraya almak çok çok iyi geldi. Ayağına taş değmesin Amazon, yürüyedur :smiley: Kampanyadan yararlanan tüm rıhtım üyelerine hayırlı olsun :partying_face:

3 Beğeni

Ada serisini okudum da, Akhilleus da çok ilgimi çekmedi diye pas geçtim ama Dan Brown’ın bütün kitapları kampanya dahilinde olsa yüklü bir alışveriş daha yapıp külliyatını tamamlamak isterdim. Ben gülerdim, cüzdanım da ağlardı ama olsun. :joy:

3 Beğeni

Ahh keşke,aynı düşünceyi paylaşmışız.:rofl:

1 Beğeni

%50 kampanyası bitmiş, 1+1 devam ediyor. Dağılabiliriz sanırım :sweat_smile:

1 Beğeni

Amazon AGT diye bir kargoyla yollamış kargomu. Umarım düşündüğüm şirket değildir. :frowning: