Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Amazon anlaşmalı bir firma ile çalışıyor. Gelmeden önce 2 saat içinde geliyoruz diye mesaj atıyorlar. Gayet düzgün çalışıyor bu firma ama ismini hatırlayamadım, AGT o ise sıkıntı çıkmaz.

3 Beğeni

Aynı Gün Teslimat :slight_smile:

Bana da kolay gelsin diye bir şirket getiriyor. Aynı şekilde geliyoruz diye arıyorlar. Aynı zamanda kuryenin konumu gps üzerinden takip edilebiliyor. Bu akşamüstü verdiğim siparişe yarın teslim edilecek diye mail geldi iki saat önce.

1 Beğeni

Harry Potter kitaplarını kutulu set haline getirmek istenirse https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/harry-potter-ozel-kutu.aspx kendi sitesinden kutusu ayrıca temin edilebilir. Kargosuyla birlikte 13.8 TL ediyor. Bende eski basımlar olduğu için alıp denemedim ancak sanırım amazondakilerle uyum sağlayacaktır.

10 Beğeni

Dün geceki Amazon Sürpriz Kampanyasından aldıklarım. İlk defa bu kadar uzun girmedim foruma az kalsın kaçırıyorduk :slight_smile:

5 Beğeni

O kadar dedik çok yüklenmeyin diye. :joy: Amazon baktı bir yerden akın var buraya hemen fiyatları arttırmış.

5 Beğeni

Sizce yakın zamanda tekrar yaparlar mı? Ben sanmam. :joy:

Aynı fikirdeyim sizinle. :joy:

1 Beğeni

Olsun, bu kadarı da fazlasıyla yetti. Teşekkürlerimizi sunuyoruz kendilerine. :sweat_smile:

Ondan değil çok satanlarda yüzde elli indirim vardı o kalktığı için böyle olmuştur.

Ha ondan ha bundan. Sonuçta fiyatı yukarı yönde değişmiş. :slight_smile: Ama kampanya yine de iyi.

1 Beğeni

Black friday indiriminde de tüm kitaplarda aynısını yaparlarsa harika olur :joy:

1 Beğeni

Büyünün Rengi promosyonda değildi diye hatırlıyorum özellikle bakmıştım seriye bir yerden başlamak istediğim için:)

1 Beğeni

Müthiş fikir, umarım yetkili birileri görüyordur bunları. :joy:

1 Beğeni

Evet değildi, listem daha önceden hazır olduğu icin çıkarmaya gönlüm elvermedi :blush:

1 Beğeni

İthaki %45 Pegasus %45

7 Beğeni

Enpara kampanyası ile birleşince fiyat uygun oluyor. Yine de bir Amazon değilsin Kitapyurdu!

7 Beğeni

Buraya yazayım, belki Ankara’da almak isteyen vardır. Otostopçunun Galaksi Rehberi hala Amazon kampanyasında ama ben alacak arkadaş bulamayınca iki tane sipariş etmiştim. Kargo ile yollayınca pek bir anlamı kalmıyor fiyat olarak ama Ankara’dan elden almak isteyen varsa Amazon’un kampanyalı fiyatına(30 TL) verebilirim.

6 Beğeni

Amazon’da 2 al 1 öde kampanyası devam ediyor. İlgilenenlere duyurulur.

1 Beğeni

Resmen görmek istediğim bir haber teşekkürler :slight_smile: