Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Denedim, maalesef olmuyor. Sorun nedir, anlayamıyorum. Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar var mı?

Kronik kitap’ın tarih konusundq bazı kitapları epeydir göz kırpıyor bana. Alfa’nın Etrüskler ve Hititler’ini okudum ama bugün D&R gezerken kronikten baya kitap inceledim, içlerinde Hititler de vardı. Tavsiye eder misin, (yayınevinden şimdiye kadar hiç kitap okumadım) ? Yüzde otuz gördüm değerlendirmeli miyim?

2 Beğeni

Şahsen Kronik’i tavsiye ederim,genel olarak çok iyi iş çıkarıyorlar.Bahsettiğiniz kitapları okumadığım için onlar hakkında yorum yapamayacağım.

Aman,aman :rofl:

@ilydious Bu biraz fazla mı sanki? :grin: Tabi istemekten zarar gelmez. :laughing:

Bu iki kod 13-14 Ekim’de de kullanılır mı acaba? O zaman indirimler de güzel olursa müthiş olurdu. Çok mu açgözlü oldum? :joy:

3 Beğeni

Bu iki kodun kullanılabilirliğinden haberdar eden, böyle katmerli indirime imkân tanıyan, keyifsiz günümü şenlendiren, yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok teşekkürler. :sweat_smile:

2 Beğeni

13-14 ekimde çok güzel indirimler gelecek ama kitap özelinde şu iki kodun yaptığı kadar indirim yapmayabilir diye düşünüyorum. Şu an zaten %35-50 aralığında indirimler mevcut bunun üzerine 50₺ daha indirim yapıyor. Daha ne olsun :slight_smile:

1 Beğeni

Hannibal - Roma’nın Büyük Düşmanı ve İlber Hoca’nın kitaplarını alıp, okudum ben. Diğer kitaplarını okumadığım için bir şey diyemiyorum. Ama Hannibal’ın okunmasını öneririm. Bana göre tarihin gördüğü en büyük komutanlardan birisi.

1 Beğeni

Hocam öncelikle bu OKUYALIM25 İndirimi prime üyeleri için geçerli. En az 125 TL sepetiniz olacak. Telefon uygulamasına girip oradan kodları girdiğinizde olması gerekiyor. Tabii daha önce kodları kullanmadıysanız ve aldığınız kitaplar bu kapsamdaysa. Her şey tamamsa ve hala olmuyorsa iletişime geçmekte fayda var.

1 Beğeni

OKUYALIM25 kodu da bir kullanımlık mı deneyen oldu mu?

1 Beğeni

Tek kullanımlık sanırım. Az önce denedim olmuyor.

Keşke Prime üyeleri için geçerli olduğunu söyleseydi Amazon. Deneme sürümünü başlatıp bir daha deneyeceğim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Ben de aynı tarihleri beklemek istiyorum aslında. Ama sanırım haftasonu alacağım alışveriş listemi. 50TL ciddi bir meblağ.

1 Beğeni

Prime Day indirimlerine tıkladığımızda bu ibare geçiyor.

2 Beğeni

Erken Prime Day Fırsatları diye listelenmiş. Muhtemelen Prime Day geldiğinde bu kod kullanılamayacak. Hatta yaklaşan ve geçen fırsatlar sekmesi de var.

Evet ben de farkettim onları. Bakalım 13-14 ekim ne kadar bir indirimle karşılaşacağız kitaplarda merak konusu.

Teşekkür ederim. Hiç kitabını okumamışım bakarken onu farkettim çünkü imgesini akıl çelenin imgesine benzettim :smiley: Öyle olunca da acaba bu işe yeni girişmiş bir yayın evi diye düşündüm. Yeni alanlarda okumalar yaptıkça aslında küçük sandığım bazı yayın evlerinin bu alanlarda büyük işlere el attığını görüyorum. Kronik’in birkaç kitabını sepetime ekledim.
Ben bu tarz kurgu dışı kitapları kurgu kitaplarımdan sıkılınca arada okuyorum. Bazıları son okuduğumda koyduğum ayraç hala arasında. Sapiens’i severek okumuştum ama Homo Deus mesela bayadır duruyor orada. Hoş Anubis Kapılarını da her gün bir bölüm okuyacak şekilde devam ettiriyorum şu an ama olsundu… :smiley:

@alper kitap üstte bahsettiğim sepetimde. Kitapta öyküler var mı? Ben tarih okurken direkt “şu olmuştu, bu oldu, sonra şu oldu, en son da bu oldu” gibi anlatımlardan ziyade biraz romantizme edilmesini yani öyküleştirilmesini seviyorum. Şiir dışında tabiki. İlyada hala gönlümde yara :smiley:

https://www.instagram.com/p/CFjNS69gQjf/?igshid=lgnv023lou9f

16 Beğeni

Öyküleştirilmiş diyemem, araştırma kitabı. Yazarın dili sıkıcı değil. Kartaca - Roma ve özellikle Kartacalı Hanibal dönemi ilgini çekiyor, merak ediyorsan sıkılmadan okursun.

Yine bir kampanya yine kaçırıyorum. AMAZONAPP25’i kullandığım için mi nedir ikisi aynı anda kabul olmuyor. Her şeyi denedim ama 50 liralık indirimi kapamadım :laughing:

Amazon indirimi uyuyan devi uyandırdı, çok iyi denk geldi. Aşağıdaki 6 kitabı 105TL’ye aldım.

Bitmemiş Öyküler
Ara Dünya
Akhilleus’un Şarkısı
Kolera Günlerinde Aşk
Simyacı
İyi Hissetmek

3 Beğeni