Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Forumdaki çoğu kişi bu kampanyadan yararlandı geçen günlerde. Üstüne uygulama indirimi de vardı. Umarım onu da kullanmışsınızdır.

1 Beğeni

Sayın denetmen ve diğer forumdaşlarım, Amazon 13-14 Ekim indirimlerini beklemeli miyim yoksa şu anki 25₺ indirimini mi kullanmalıyım? Ve bu kod o zaman da geçerli olacak mı? Ve ve kitaplara ek indirim geliyor mu o tarihler arasında?

Şimdilik ek indirim konusunda bir haber yok. 25 Liralık indirim Prime Day kısmında görünüyor. Büyük ihtimalle de o günler geçerli olacak. Ayrıca uygulama indirimi de var 25 TL AMAZONAPP25 koduyla. İki kodla çok güzel bir alışveriş yapılabilir. Bekleyip beklememek size kalmış artık. :slight_smile:

Tosla kart ile yapılacak amazon prime üyeliğinde %60 iade varmış. Kartı olmayan 5 lira karşılığında kartı çıkartabilir. Bugünlerde 1. yıl özel kampanyası var üye olurken aldıkları 5 lirayı da iade ediyorlar.

Her ay olan çekimin yüzde altmışı mı yoksa ilk üyelik mi?

Kampanya olduğu sürece her ay. Ayrıca Netflix de dahil. Maksimum iade miktarı (1 ay için) 20TL.

1 Beğeni

Papara’nın bu kampanyasını bilmiyordum yazık oldu.

2 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Yeni Kitap Haberleri

Ne var ne yok bakamadım ama ötüken indirimleri yüzde 55’e varan indirimleri olacakmış.

2 Beğeni

Genel hatlarıyla indirim %35 gözüküyor belli başlı birkaç kitap %55 indirim görmüş

Galiba yeni kitaplar 35 Dünya klasikleri görebldiklerim yüzde 45 olmuş. 50-55 göremedim.

55 indirimi iyi gizlemişler göremedim.

Peyami Safa abi vuslat başka bahara.

Bende bulamadım, Dünya Klasiklerinin indirimi iyi ama onları zaten önceden almıştım.

1 Beğeni

Yeni dünya klasikleri kitapları hakkında bir bilgi var mı? Sosyal medya mesajları kapalı sanırım mesaj atıyorum ama görülmüyor

İndirim oranına göre azalan sıralaması yapınca %55’ler çıkıyor ancak benim işime yarayan kitaplarda indirim yok malesef. Pas geçiyorum bu kampanyayı.

Faust hazırlanıyordu galiba.

R. A. Salvatore ‘un bütün kitapları ekitap ve İngilizce olarak Hubble Bundle’ da kampanyada. Originalden okumak isterseniz buyrun. Tüm kitaplar 113₺.

3 Beğeni

Idefix 50tl ve üzerine 15tl indirim kodu isteyenlere: INEW15
Gerçi 50 TL’lik sepet oluşturunca 8.90 TL kargo parası gibi bir durum ortaya çıkıp aradaki kalan kâr az bişey oluyor ama olsundu. :smile: Belki 100 TL ve üzerinde kullanmak isteyenlerin işine yarayabilir.:+1:t2:

6 Beğeni

Birkaç gün önce burada Amazon okuyalım ve pp indirimini okumuştum. Durduum durduum bu akşam duramadım :slight_smile: 128 liralık sipariş girdim 78’e düştü. Ağzım kulaklarımda mutluyum. Bu tarz kampanyaları foruma yazıp haberdar edenlere teşekkürler.

9 Beğeni

Hepsiburada 5-6-7 Ekim için “Dev İndirim Günleri” kampanyası yapmış. Kitaplar için %70’e VARAN indirimler diyor ama birkaç sayfa bakıp tüm kitapları %30-35 görünce bakmaktan vazgeçtim.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/romanlardan-cocuk-kitaplarina-70-e-varan-dev-indirim

3 Beğeni