Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Tek tek hesaplayınca kutuludan 30 TL daha ucuz oluyor :grin:

N11’de Pegasus’un kendi mağazasında 132 TL, ciltli kutulu 180 TL. Ben böyle gördükçe iyi ki zamanında almışım diyorum.

Şu an amazonda ciltli kutulu 160’a geliyor ki o bile çok geliyor şu an bana.

1 Beğeni

Evet, fazla ama alacaksan bir ay sonra 160 az bile gelir :slight_smile:

1 Beğeni

Tek tek ciltli kitaplar amazon indirimleriyle 106 tl ye gelmişti. Kutulu hali daha pahalı

1 Beğeni

Kitap %50 indirime girdi. Okuyalım20 koduyla 37’e düşüyor.
Kod tek kullanımlık. Ben sadece bu kitap için kullandım.
Amazonapp25 kodu ise 4 ekim itibariyle kaldırılmış.

4 Beğeni

Trendyolda Setlerde güzel fiyatlar var. Trendyol cüzdana kayıt olanlara ayrıca 10₺ indirim cabası.

6 Beğeni

Güzel kampanya olmuş.

@Erdal_01 Wulf Dorn okudun mu? Tavsiye eder misin?

1 Beğeni

Nevernight Serisini zamsız fiyattan listelemişler. O yüzden ikinci kitap 54 TL iken iki kitaplık set 57 TL olmuş :grin: Almak isteyen daha ucuza bulamayabilir. Beni şu Atlantis Gene serisi yüzünden kaşıntı tutuyor ama seriye güvenip de alamıyorum. Genel yorumları biraz fazla olumsuz. :slight_smile:

@erdo bu arada senin ciltli set 140tl almadıysan haberin olsun. Ciltsizini henüz görmedim daha da uygundur.

1 Beğeni

Trendyol’da %26 indirim gösteriyor ama etiket fiyatına göre ciltliler de karton kapaklarda %45 civarı indirimde. 75 lira üzeri Pegasus mağazasında 20 lira indirim yapıyor. Her 75 lik siparişte ayrı ayrı indirim alabiliyorsun. Hesapla istersen o şekilde belki avantajlı gelir.

1 Beğeni

O kaşıntı hangimizde yok ki :slight_smile:

Parçalanmış imparatorlukta çok uygun fiyatta 67tl.

@Erdal_01 Wulf Dorn demiştik :slight_smile:

1 Beğeni

Ben sadece bir kitabını okumuştum fena değildi ama çok beğendiğimide söyleyemem. Gerilim türlerinde daha iyisini okuduğum olmuştu.

1 Beğeni

Elimde kutulu seti var ama fırsat bulup okuyamadım. Okuduğum yorumlarda bazıları çok beğeniyor kitaplarını, bazı kitapları beğenilmiyor.

1 Beğeni

Nevernight’ı alasım vardı ne zamandır ama çok da tarzım olmayan bir kitaba o kadar para veresim yoktu. Aldım şimdi, çok sağolun.

Elric serisi ve patrick ness in serisi baya baya iyi bir indirimde almak isteyen olursa kaçırmasın, özellikle Elric indirimi bekleyenler için iyi bir fırsat :+1:t2:

6 Beğeni

Hangi site???

Kitapsepeti.(Ama sanırım hiçbir sitede ilk kitabı yok.)

Ekleme: ilk kitap harici beş kitap 83 tl tutyor

2 Beğeni

Trendyol’da şu kuponu çalıştırabilen varmı? Bende önceden kullandınız diyor ama kullandığımı hatırlamıyorum…

A5SPW4BP1D

Hesabınızda daha önce bu tarz bir kod kullandıysanız kabul olmuyor. Nedenini ben de bilmiyorum.

Edit: Kodunuzu ben de kullanamıyorum. Kodu aldığınız/kazandığınız yer işe iletişime geçin bence.

2 Beğeni