Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Dük Elric indirimde değil, onun haricindekileri aldım ben. Artı Louise Penny’nin kitaplarını aldım, merak ettiğim ödüllü bir gizem yazarı. Haber verdiğiniz için teşekkürler. :slight_smile:

2 Beğeni

Kendimi tutup Pegasus boykotumu bozmadım. :sweat_smile: Etiket fiyatlarını fazlasıyla düşürmeleri gerek.

Tanrının Maskeleri seti Amazon üzerinde %35 indirimde. Verdiği kodu da kullanınca %50 indirimli hale geliyor ki bu fiyata bulmak çok zor diye düşünüyorum. İlgilenenler kaçırmasın.

Nevernightı almıştım, Parçalanmış İmparatorluğu da aldım. Pegasusla hiç işim kalmadı sanırım Witcher çıkana kadar :sweat_smile:

1 Beğeni

@Erdal_01 @Ufuk teşekkürler. Şu an Trendyol daha cazip geldi.

1 Beğeni

Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Son 2 Witcher kitabını ve Witcher Evreni kitabını da alarak, Pegasus Yayınları ile son alışverişimi bitirmiş oldum.

Witcher serisini toplamda (Amazon & Trendyol) 164,80 TL’e tamamlamış oldum, fena olmadı sanki :slight_smile:

*not: Witcher evreni yukarıdaki toplama dahil değildir. Onu da Trenyoldan 62 TL’e aldım sanırım.

2 Beğeni

Aslında almayı çok düşündüm ama beğenmezsem, ilgimi çekmezse diye kitapları almaya korkuyorum. Mesela Eliade’nin Dinler Tarihine Giriş kitabına büyük hevesle başlayıp, ilgimi çekmemişti. kütüphanemde Kahramanın Sonsuz Yolculuğu var, henüz okumadım. onu okumakla bir fikir edinebileceksem bakmayı düşünüyorum.
Sizin kitaplar hakkındaki fikirlerinizi merak ettim.

1 Beğeni

Kutulu set Trendyol’da 75/20(otomatik ekleniyor)kuponu ve Ev&Yaşam İndirim kuponu(50/25) birlikte kullanıldığında 75 TL’ye düşüyor.

1 Beğeni

Amazon siparişimde bulunan kitaplardan biri maalesef defolu geldi. Amazon’dan birçok kez kitap aldım ilk kez defolu ürün geliyor, iade edeceğim ancak süreçle ilgili deneyimi olan varsa diye sormak istedim. Sorun çıkarıyorlar mı?

Gönderinin yeri burası değil farkındayım fakat malum başlık en popüler başlık olduğundan görecek kişi sayısı ve görülme hızı dolayısıyla buraya atmak istedim. Cevap alınca imha ederim gönderiyi.

İletişime geçince para iadesini yapıyorlar ve genellikle de kitabı göndermenize gerek yok diyorlar. Mağdur olanı pek görmedim ben Amazonda.

1 Beğeni

Sepette indirim ile kupon birleşmiyor maalesef.

İki indirimi de uygulayınca en düşük 119 TL ye iniyor.Teşekkürler bilgilendirme için.

1 Beğeni

Kitaplar araştırma ve bir nevi tarih kitabı aslında. Dinler tarihi ve tarih öncesi dönemde yaşayan insanların din ve inanışları hakkında bilgi alabileceğiniz bir eser. Temelde günümüz inanç sistemlerinin bizim şu an mitoloji dediğimiz kaynaktan geldiğini anlatıyor. Aralarındaki benzerlikler, ilkel dediğimiz dönemde inanılan şeylerin aslında hala günümüz dinlerinde bulunduğunu geniş çapta araştırıyor ve anlatıyor. Ben Gönül Alpay hocayı dünledikten sonra bu alana indim. Eğer inanç tarihi ve dinler sizin için bir tabu değilse okumanız, okumamız iyi olur diye düşnüyorum. Bu alanda bahsettiğiniz Mircea Eliade harici kapsamlı çok fazla eser de yok dilimizde ne yazık ki.

1 Beğeni

Kişiye özel bir indirim mi bendeki yoksa aynı satıcıdan mı seçmedik acaba
edit: sizinki ciltli benimki değilmiş, şimdi anladım

2 Beğeni

Evet dostum. Arada çok fiyat farkı olmadığı için ben ciltli versiyonunu seçmiştim.

1 Beğeni

Kitapsepetinde kargo bedava kodu var mı?

Çok teşekkürler tekrar. Sizin gösterdiğiniz yöntemle karton kapaklı seti 75 TL ye aldım az önce. Böylelikle uzun zamandır listemde olan bir sete sahip oldum. :pray:

1 Beğeni

D&R veya Idefix hediye kartında tecrübesi olan arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. Örneğin önce 100TL sonra da 50 TL olmak üzere iki hediye kartını aynı hesaba tanımladık. Alışveriş esnasında 150 TL olarak bu kartlar toplanıyor mu yoksa birinden birini seçmemiz mi gerekiyor acaba?

Hediye kartları birleştirilip kullanılamıyor diye biliyorum ben. Tek seferde tek kart kullanılıyor sanırım.

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla hediye kartları birleşmiyor.

1 Beğeni