Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yüzde 45 görünce hemen alayım dedim, henüz almadım ama alacak gibiyim :smiley: Teşekkürler.

2 Beğeni

Arkadaşlar selam,

İthaki’nin Dune 5 kitaplık seti İlknokta’da %50 indirimli olarak 136 TL.

Bu sette daha fazla indirim oluyor mu acaba? Bekleyeyim mi, alayım mı?
https://www.ilknokta.com/frank-herbert/dune-seti-5-kitap-takim.htm

Güzel fiyat. Şuan D&R’da %45 ithaki indirimi var. Kitapların fiyatını tek tek hesaplayıp 20 TL lik kod girdim sepet fiyatı 136,1 TL oldu. Okuyacaksanız acımayın alın.

Bekleyin bence 6. kitap çıkınca alırsınız. Şu an alırsanız son kitabı tekli alacağınızdan pahalıya gelir.

2 Beğeni
  1. kitap çıktığında fiyatların ne kadar olacağını kim bilebilir ki? Belki kitabın çıkması uzun sürecek ve tüm kitaplar %20 zamlanmış olacak.
7 Beğeni

Kitabı merak ediyorsanız hemen alın ve okumaya başlayın bence. Verdiğiniz her kuruşu hak eden bir seri.

6.kitap seneye çıkar kesin. :stuck_out_tongue:

Millet 80 TL’ye Amazon’dan The Witcher serisini kapmış @gozubocek. Acelem yok doğrusu… :slight_smile:

Dune serisi için bu seti daha önce alanlar fiyatın dip noktasını da bilir eminim. Onları da dinlemek lazım.

Ben 2018 senesinde 4 kitap için KDV hariç 96₺ ödemişim. KDV eklenince 103₺ olmuş. Bence alın çünkü %50 indirimin altına düşmesi zor gibi gözüküyor şu an için. Ben kitapları alırken ön yargılıydım baya. “Amaan uzayda geçen GoT diyorlar, çok beklentiye girmemek lazım” diye düşünerek okumaya başlamıştım. Öyle bir yanılmışım ki. :smile: Kitapları ne ara bitirdim anlamadım bile. Bence hemen alıp okumaya başlayın. Ancak kitapların arasını çok uzatmamanızı öneririm. Yakın aralıklarla okursanız keyfinizi katlarsınız gibi geliyor.

2 Beğeni

%50 ilknokta’nın klasik set indirimi, daha aşağıya yılda bir veya iki kez düşüyor. Hemen okumak isterseniz alın beklerim derseniz de bir şey kaybetmezsiniz fiyatlara zam gelmediği sürece. Diğer yandan kağıt ve mürekkepler ithal olduğu için dolarla doğru orantılı zam geliyor sürekli olarak; indirim miktarı azalmaz ama verdiğiniz para artabilir çok beklerseniz.

1 Beğeni

Arkadaşlar, Tübitak Yayınları en fazla yüzde kaç indirim görüyor biliyor musunuz?

1 Beğeni

Benim en fazla gördüğüm %25, ama çok fazla takip etmiyorum daha iyi bir indirim oranı da olabilir.

Arkadaşlar günaydın,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. <3 Dün akşam İlknokta’dan Dune seti (5 kitap) siparişimi geçtim. Siteden üyeliğim mevcuttu, sizin de telkininizle ilk siparişimi de geçmiş bulundum. :slight_smile:

TL düşüyor, fırsat yakaladıkça alın. Gündem bomb*k ve bu şartlarda doların değer kaybetmesi imkansız. 5-6 gün sonra Biden seçilirse görün curcunayı.

11 Beğeni

Çok doğru tespit. Sepetimde beklettiğim kitapların fiyatı artıyor çünkü.

Hayırlı olsun. İyi günlerde okuyun. Dune serisine elip gidip geliyor. Sever miyim acaba diye ? Çok gördüğüm ve merak ettiğim seri

Hocam ben 4 kitabını okumuştum genelde klasikleri okurum. Fakat bu kulvarda okudugum en güzel seriydi. Bence kapsam olarak türünde hiç bir kitap eline su dökemez.

2 Beğeni

Yemeksepeti Banabi’nin Cumhuriyet Bayramı jesti. Sepete eklenildiği takdirde tüm siparişlere koşulsuz hediye.

6 Beğeni

Banabi kitap hediyesini sevdi, her 60 TL üzeri sipariş için de kitap hediye ediyor.

İlk başladığında Can minilerden hediye ediyordu. O kampanya daha güzeldi, çabuk bitti ve devamında bu kez Can kısa kitaplara geçtiler, sonrasında ise Can’ın bu kitaplarını banabi kapak baskı ile hediye etmeye başladılar.

1 Beğeni

resim

N11’de Dune serisi indirimde.

1 Beğeni