Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Keşke olsa gerçekten ama artık olmayacak herhalde, uzun zamandır yapmıyorlar. :neutral_face:

İdefixten aldığımız hediye kartlarının geçerlilik süresi var mı?

DR’de 150 TL üzerine kullanabileceğimiz 20-30 TL indirim sağlayan bir kod var mı?

Akbank20 kodunu kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Banka fark ediyor mu? Ben yapıkredi kullanıyorum Akbank20 yazsam faydalanabiliyor muyum?

2 Beğeni

Ben o kodu kullanıp İş bankası kartı ile aldım. Sıkıntı olmadı.

1 Beğeni

12 gün önce prime day vardı. Ondan 1 gün öncesinde de iki kod birden vardı. Daha 2 hafta olmuş uzun zaman algınızı biraz değiştirseniz mi acaba :grimacing:

6 Beğeni

Çok teşekkürler…

1 Beğeni

İdefix 100/20 indirim kodunuz var mı

5D9D1054 1-30 Kasım arası geçerlidir yalnız.

1 Beğeni

Teşekkürler, bana bu ay için lazım

Hayır, Amazon ilk başlarda daha sık (neredeyse her gün) indirim yapıyordu. O yüzden alışkanlık diyelim. :sweat_smile:

İlknokta’da seçili İthaki kitapları %70 indirimli. Conan ve Lokinin Müjdesi oldukça uygun.

1 Beğeni

Ben toplu öyküler ve 2 tane kitap hariç (Vulcan’ın Çekici ve Alfa Ayı Kabileleri) PKD kitabı almadım ve Alfa sağ olsun liste baya genişledi :slight_smile: İdefix’in indirimini görünce aklıma geldi, sizce Alfa için % kaç indirim görünce almak gerek? %50 gördüğü nadir herhalde değil mi? (Pek acelem yok, iyi bir indirim bekleyeceğim)

Bir iki defa yüzde 50 gördü alfa. Bunun dışında 40 indirim alfa için gayet güzel bence.

1 Beğeni

Güzel bir indirim var gibi. Buradan almayı düşünüyorum. Daha önce PttAVM kullanan oldu mu?

N11’de sepette 207 TL’ymiş.

3 Beğeni

PTTAVM N11, Gittigidiyor gibi çeşitli satıcıların satış yaptığı bir platform. Burada belki de tek fark kargoları PTT kargonun getirmesi.

Paylaştığınız satıcı Pegasus yayınları.

Amazon ve Kitapyurdu fiyatları

1 Beğeni

@Blackheart @alper teşekkür ederim bilgilendirme için. N11’den de bakabilirim :slight_smile:

3 Beğeni

İlk altı kitabı Amazon üzerinden 80₺ 'ye almıştım. Belki bu kadar olmaz ama yine indirim yapabilir bence Amazon. Aciliyeti yoksa bekleyin derim.

2 Beğeni