Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

BKM kitap sonunda beni bıktırdı ve sms gelmemesi için mesaj gönderdim. Benzer sorunu yaşayanlara tavsiye ederim.

1 Beğeni

Neredeyse her kitabı indirimde diye tek tek haber veriyorlar, cidden bezdirdi. Ben de mesaj atayım bari.

1 Beğeni

Resmen yalvarıyorlar şunu da al,bunu da al diye.

2 Beğeni

Üstelik “DEV İNANILMAZ MÜKEMMEL” indirim fiyatları normal fiyatları ile aynı hani şu sıralar ekstra bir indirim de yaptıklarını görmedim. Normalde ne kadarsa şu anda öyle. Herhalde Goebbels’in bir lafını hayata geçirmişler, “bir yalanı ne kadar çok tekrar edersen o kadar inandırıcı olur.”

4 Beğeni

BKM satılık Sevap satsa alınmaz,o kadar yani.

3 Beğeni

Kesinlikle, hiç doğru dürüst indirim de olmadığı halde bu kadar ısrarcı davranmaları tuhaf.

BKM kitap sitesine uygulamadan değil de tarayıcı ile giriş yapıp kişisel bilgileriniz kısmında SMS ve e-posta istemediğinizi, işaretleri kaldırıp kayıt edin. Üyeliğiniz olan ama SMS eposta istemediğiniz tüm sitelerde bunu yapabilirsiniz.

4 Beğeni

Arkadaşlar güncel Amazon kodu var mı?

Ben de aradım ama bulamadım.

Her kitap siparişinde tüm sitelerde karşılaştırma yaparım, en ucuzu Kitapyurdu ve Babil oluyor. Tabi indirim kodu ile bu aralar İdefix daha makul durumda.

İdefix şuan aşırı iyi ya.Bakalım hız konusunda nasıllar.Cuma günü verdim siparişi,7 saat kadar sonra faturam kesildi.

1 Beğeni

Ücretsiz kargo kullanıyorsanız 3 gün içinde geliyor genelde.

Ücretsiz benim 100 tlyi geçtiğim için.Asıl o gelsin zaten,bir youtubea video atarım alışveriş diye dkd

1 Beğeni

Sanırım Amazon’a yeni üye olup Amazon App’i kullananlara veriliyordu. Ben de çok denedim edinemedim. Hatta başka bir telefondan başka hesap açmayı da denedim ama bana denk gelmedi galiba.

Müşteri temsilcisine yazdım kargo ücretine yardımcı olur musunuz diye, siparişinizi verin teslim aldıktan sonra iade edelim dediler. Bunun üzerine Arcanum Unbounded ve Rhythm of War’ ı sipariş ettim. Yaklaşık 16,50$ kargo tutuyordu. Bakalım iade süreci ne kadar sürecek.

1 Beğeni

Bundan 2 sene önceye kadar YouTube da kitap tavsiyesi ve paket açılışı bir kaç kişiydi şimdi istemediğin kadar :joy: kanalın linkini atarsan takip ederim.

İçimde kaldı diye yoksa ben öyle tomar tomar kitap alan biri değilim normalde çünkü her kitaba sulanan biri değilim. Şu an şu elimdekileri tamamlama derdindeyim.

1 Beğeni

Seri kitaplar okuyorsan sıkıntı zaten tamamlamak zorunda kalıyorsun. Serinin tamamlanmasını beklesen baskısını bulamayabilirsin o da ayrı bir dert.

1 Beğeni

Amazon US’da iletişimi nasıl kuruyoruz? E-mail desteği görünüyor şuan sadece, live chat göremedim. Saatten dolayı mı acaba?

1 Beğeni

Ben email ile görüşmüştüm, dediğiniz gibi canlı sohbet çevrimdışıydı (veya seçeneklerde gözükmüyordu).

2 Beğeni

200 TL üzerine geçerli 20 TL idefix indirim kodu: D35CF8E4