Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Teşekkür ederim tatlı bir seriye benziyor

1 Beğeni

Trendyol.

1 Beğeni

100/40 kodunuz mu vardı? Keşke tanımlansa şu aralar.

Yok normal fiyat bu.

Kaç tl üstüne kargo bedava veriyorlar.

30 tl uzeri kargo bedava.

1 Beğeni

Yarın sabah 9’da Amazon’da Savaş ve Barış ile Melekler ve Şeytanlar kitabı indirime girecek. Cüzdanları hazır tutun. 15TL civarı olursa her iki kitabı da alacağım.

Dün ki gibi olacaksa eğer muhtemelen %70 yaparlar

https://www.amazon.com.tr/gp/product/975210455X/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Melekler ve Şeytanlar - 14.70 tl

Sherlock Holmes - Bütün Eserleri - Kutulu Set ve Sabahattin Ali - Bütün Eserleri - Kutulu Set İdefix’de %50 indirimle 145 tlye düşmüş.INEW15 kodu ile önce 100 tllik hediye çekini 85 tlye alıp, sonra 150 tl ve üstü için geçerli 246AE15B kodu da kullanılırsa kitaplar 100’er tlye geliyor.Bir süre almayı düşünmüyordum ama fiyatın bundan daha aşağı düşmesi çok zor.
İndirim ne kadar sürer bilmiyorum, almak isteyen varsa tam zamanı. :hanci:

5 Beğeni

Muhteşem bir fiyata almışsınız gerçekten, tebrikler :slight_smile:

1 Beğeni

10 tl cüzdan tanımladı. Bunu kitap alırken kullanamıyormuyuz? Fiyatı düşürmek için.

1 Beğeni

Silo

Kan Yemini

Sahte Bellek

3 Beğeni

Elinde herhangi bir siteden kargo bedavası olan var mı?

Çok güzel fiyata düşmüş🙂 hemen kaptım bi tane:) Dün %35 indirimi vardı bugün %50 olmuş🙂

4 Beğeni

Üç kitabın toplam etiket fiyatı nasıl 180 lira edebiliyor anlamıyorum.Karton kapak bir de kitaplar.

7 Beğeni

Bende istiyorum ancak birkaç seride yediğim tokat yüzünden artık ilk kitabı alıp beğendikten sonra seriyi tamamlıyorum. :confused:

1 Beğeni

Fiyatı şişirmişler mi acaba ?

İthaki en son ne zaman zam yaptı bilmiyorum gereğinden pahalı kitaplar.Ama seri hakkında çok olumlu yorumlar okudum değecektir hayırlı olsun :slight_smile: