Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Stok varlığı doğru fakat kime yetecek kime yetmeyecek biraz kısmet işi oldu.

93.51 TL olmuş fiyatı.

Bitirmeyin hemen azıcık biz de yararlanalım. :face_with_hand_over_mouth:

Ben 69’a aldım diye ne sevinmiştim :cry: bozuktur bi kere onlar, o fiyata olamaz baskı hatası falandır :sob::sob::sob:

Arkadaşlar Amazon 150’ye 30 TL indirim kodu görmüştüm, şimdi kodu bulamıyorum bir bilen yardımcı olursa sevinirim.

Mobil uygulaması ile denediniz mi?

Evet mobil uygulamada kullanılan yeni kodu bulamıyorum.

AMAZONAPP30 ya da AMAZONAPP olması gerek.

1 Beğeni

Amazonapp eski olan kod, onu kullanmıştım süresi doldu. Diğerini deneyeyim.

Süreyi uzatmışlardı. Bir kere kullandıysanız ikinci kez kullanılmıyor demektir.

1 Beğeni

Tamamdır oldu. 2.kez kullandım amazonapp oldu :slight_smile: öncesinde de kullanmıştım. Teşekkürler

1 Beğeni

Hiçbir yerde bulunmayan Puslu Kıtalar Atlası çizgi romanının stoğu çıktı bkmde. Yalan stok değil bizzat teyit ettim. Almak isteyenler elini çabuk tutsun.

6 Beğeni

1 Beğeni

Bunun zamanında az sayıda ciltlisi de çıkmıştı da almamıştım. Parasız zamanlarımdı. Sonra bu versiyonunu bir ara DR mağazada komik bir fiyata satıyordu da öyle almıştım.

1 Beğeni

Hava Uyanıyor serisi %68 indirimle 80’e geliyor. Seriyi başka merak edenler varsa diye paylaşmak istedim ben hep erteliyordum ama fiyatı bu kadar düşünce alıverdim. :sweat_smile:

4 Beğeni

Haber için teşekkürler, kitap almayacağım derken aldım. :sweat_smile:

1 Beğeni

Rica ederim. :joy: :joy: Bana da çok beklenmedik bir harcama oldu gerçekten. :sweat_smile:

1 Beğeni

Nasıl bir seridir azıcık aydınlatabilir misiniz? (:

Element bükmenin fazla aşkla yoğrulmuş hali.

Büyünün element bükme şeklinde olduğu bir kurguda geçiyor sanırım. Başkahraman da güçleri olan ama normal yaşayan bir kütüphaneci kız diye okudum, bir savaş ortamı içinde güçlerini kullanması gerekiyor, tabii aşk da vardır işin içinde. Keyifli hızla okunacak yormayan bir seri hissi alıyorum bakalım.

Tanıtım Yazısı : Vhalla, Büyücüler Kulesi’ndeki gi­zemli büyü topluluğundan uzak dur­ması gerektiğini bilerek büyümüştü ve kitapların sessiz dünyasında oldukça mutluydu. Ancak farkına varmadan, gelmiş geçmiş en büyük büyücüler­den biri olan Prens Aldrik’in hayatını kurtardıktan sonra, yavaş yavaş onun dünyasına doğru çekildiğini hissedi­yordu. Şimdi önünde vermesi gereken zor bir karar vardı: Ya büyüsünü kabul edip bildiği hayatı terk edecek ya da büyücülükten defedilip eski haline dö­necekti. Gölgelerde dolanan kudretli güçlerle birlikte, Vhalla’nın kararsızlı­ğı ona sandığından çok daha fazlasına mal olacaktı.