Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

1 Beğeni

Şimdi yılbaşından önce basılan kitaplara niye zam yapılıyor ya diye ağlayanlar gelir.

2 Beğeni

Mitoloji Sözlüğü

Yunan ve Roma

1 Beğeni

Bu kitapları zamanında kim alıyordu bu etiket fiyatıyla acaba?

3 Beğeni

Kitapyurdu kampanyası

4 Beğeni

Kitap zamları sonrası e-kitap niyeti olanlara da kötü haber.

9 Beğeni

Yakında kitaptaki kelime sayısı kadar vergi kesilir.
%18 de doyurmaz.

3 Beğeni

Saçmalık ya. Hem ankete koyuyorlar hem de yayınevi indirimi yapıyorlar.

1 Beğeni

Anketteki Körlük kitabı ara ara ankete ekliyorlar sürekli. Ya öyle tesadüf etti yada başka bir mevzu var anlamadım.

1 Beğeni

Hayır bir de o kazanıyor. Bence kasıtlı yapıyorlar. Diğerleri göstermelik.

1 Beğeni

Bulmuşlar. Artık konuşmalarınıa iki kat dikkat et bence :joy:

Bugünkü resmî gazete ile birlikte elektronik ortamda satışa sunulan;
e-gazete ve e-kitapta KDV %1’den %18’e,
e-dergide KDV %8’den %18’e yükseltilmiştir!

2 Beğeni

Merhabalar :slight_smile: Hepsiburada, Sherlock Holmes Serisi (5 Kitap) - Sir Arthur Conan Doyle alıp gelmeyenlere 25 TL lik hediye çeki tanımlanmış.

3 Beğeni

Keşke başka bişey yazsaymışım. Bu ne hız :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Beğeni

Yakında 25tlye bile kitap satılmayacak galiba.

4 Beğeni

Ciltli e-kitap çıkacak diye korkup onada zam yaparlar bence :joy: Her alana el atıyorlar :joy: Sen genede konuşma bunları. Fiyatlar düşecek bence falan de :joy::joy:

4 Beğeni

Bu gidişle ya korsan kitap piyasası ya da kütüphaneler canlanacak :slight_smile: Kitap almak lüks olacak :frowning:

2 Beğeni

E kitaplara kdv bindirmenin biri bana mantığını anlatsın arkadaş. Kağıt pahalandı diye ekitaplara yatırım ve teşvik yapılacağına tam tersi oluyor.
Amazon açıldıktan sonra dengeler değişir diye düşündüm ama şimdilik o taraftan da ses yok.

4 Beğeni

Kitap almak belli bir gelir seviyesinin altında olanlar için bir süredir oldukça lüks…

5 Beğeni

1603 lira maaş alan birisi ayda kaç kitap alabilir 0(sıfır) hiç alamaz elektiriği, suyu, kirası derken zaten para kalmıyor birde bunu kalkıp kitaba yayıtamaz yani gerçekten kitap okumak lüks işi

6 Beğeni

Şu Kırmızı Kedi indirimleri beni zora sokuyor. Kafamda birkaç kitap var başka yayınevlerinden onları alacağım ama niçin araya giriyor ki bu kedi? Babil kitaplığını çok sevmişim tamamlama niyetim var, Jose Saramago da denemek istediğim yazarlardan. Sadece bir tane minik kitabını okudum hoşuma gitti. Bir yandan da Mathilda var. Buz Ejderhası var. Anneannem bir kez daha haklı çıkıyor. “Çarşının güzeli bitmez.”

7 Beğeni