Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

@Burcu1 Okumuş olduğunuz kitaptan bir kaç sayfa örnek rica edebilir miyim?

Eski Çağ’ın Büyük Komutanları - Haz: Andrew Roberts - Kronik Kitap

11 Beğeni

Epsilon yayınevinden Yedi Krallık Şövalyesi kitabına sahip olan var mı? Sahip olan varsa bir kaç adet resim paylaşabilir mi?

1 Beğeni

“Çünkü fantazi elbette hakikidir. Olgulara dayanmaz, ama hakikidir. Yetişkinler de bilir, zaten çoğu bu yüzden fantaziden korkar. Fantazideki hakikatin, yaşamaya mecbur edildikleri ve kabullendikleri hayatın sahteliğine, kofluğuna, gereksizliğine, sıradanlığına karşı bir meydan okuma, hatta tehdit oluşturduğunu bilirler. Ejderhalardan korkarlar, çünkü özgürlükten korkarlar.”

Kolay kolay yalnızca bir kitabı paylaşmam ama durum bu sefer farklı. Ellerimde tutabilmenin mutluluk sarhoşluğunda olduğum Gollancz yayınevi etiketli illüstrasyonlu ellinci yıla özel Yerdeniz koleksiyon baskısının ev sahipliği yaptığı sayısız muhteşemlikten bir fotoğraf seçkisini sizlerle paylaşmadan duramadım. İçerisinde Ursula’nın 2016 yılında bu baskı için kaleme aldığı önsöz, daha önce basılmamış Yerdeniz öykü ve öncü öyküleri, “Earthsea Revisioned” başlıklı Oxford konuşması ve Charles Vess imzalı elliden fazla illüstrasyon bulunuyor. Bir kitabı nesne olarak da sevmek/fetişize etmek hiç bu kadar kaçınılmaz olmamıştı. :heart:

Alıntı Ursula’nın Kadınlar, Rüyalar ve Ejderhalar’daki “Amerikalılar Ejderhalardan Neden Korkarlar?” başlıklı yazısından.

25 Beğeni
1 Beğeni

Fatih Sultan Mehmet ve Zamanı - Franz Babinger - Alfa Yayınları @aesopwalt

Ekoloji Kitabı - Alfa Yayınları

10 Beğeni

Babinger’in kitabının cilt yapısı nasıl?

Bez cilt (20 karakter)

1 Beğeni

Alfa Yayınları - Bedenin Tarihi 3 cilt içindekiler sayfaları

CİLT 1

CİLT 2

CİLT 3

10 Beğeni

Elbette @Artorias :relaxed:

Kısas 1

Kısas 2

Kısas 3

Once & Future 1

Once & Future 2

4 Beğeni

@Who_Sametto Teşekkür ederim. Şahane gözüküyorlar özellikle Once & Future serisini beğendim. Nedendir bilmiyorum ama bana güngezgini’ni anımsattı.

1 Beğeni

Ne demek, rica ederim.Dediğiniz gibi çizimleri hafif benziyor. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

6 Beğeni

Maymunlar Gezegeni gibi çok sevilen bir kitabı yazan yazarın geriye kalan 34 kitabından hiçbirinin türkçe baskısının olmaması garip değil mi? Diğerleride İthaki tarafından basılmalı.

8 Beğeni

Sabetay Sevi (Mistik Mesih, 1626-1676) - Gershom Scholem - Alfa Yayınları

10 Beğeni

Osmanlı Devleti Tarihi - Yılmaz Öztuna -

Ötüken

3 Beğeni

Merhaba, Death Note Cilt 1 ve Titana Saldırı Cilt 1 kitaplarına sahip kullanıcılardan kitapların içinden birkaç foto rica edebilir miyim?

Modern Avrupa Tarihi Rönesans’tan Bugüne - John Merriman - Say Yayınları

11 Beğeni

Fiyatından dolayı platonik aşkım olan kitap​:cry::cry:

1 Beğeni

Sepet indirim ve kod ile 107 TL’ye düştü. Dediğiniz gibi fiyatı yüksek. Bence resim, fotoğraf ve haritalar nedeniyle beyaz kağıda basılsaymış daha iyi olurmuş

1 Beğeni