Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Mevcut.

Ekler şu bölümlerden oluşuyor:

• Dune Ekolojisi
  • Dune Dini
  • Bene Gesseritlerin Saikleri ve Hedefleri Üstüne Rapor
  • En Eşraf Almanağı
  • İmparatorluk Terminolojisi
  • Harita İçin Kartografik Notlar

Ben Dune’u İthaki/Dost Körpe çevirisinden okudum ve iyi buldum. Dost Körpe bazen çok iyi, bazen de kötü işler (Fahrenheit 451) çikaran bir çevirmen.

Diğer çevirileri okuyup karşilaştiran arkadaşlarin fikirlerine şuralardan ulaşabilirsiniz:

1 Beğeni

Teşekkürler, İthaki’den okumak mantıklı anlatımınıza göre. Sarmal baskısını sahafa vereyim madem. :raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:

Elinde olan varsa birkaç sayfa paylaşabilir mi?

Elinde Grimm Masallarının Alfa’dan çıkan ciltli edisyonu var mı? Ayrıca YKY’nin yaptığı gibi resimli mi onu da merak ediyorum.

Elinde bu kitap olan var mı acaba? İçinden birkaç sayfa paylaşabilirse çok memnun olurum. Görselli olup olmadığını merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler. :slightly_smiling_face:

Minyatürlerle Osmanlı-İslam Mitologyası kitabını aldım. Sanırım 139 ve 327. sayfada hata var. Her iki sayfada da ejderha yok. Bu sayfaları paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

Twitter da paylaşmışlar. Alfa yayınları Bedenin Tarihi

9 Beğeni

Cem yayınevinden Franz Kafka Bütün Öyküler eserine sahip olan var mı? Sahip olan varsa içerik kısmını paylaşabilir mi? Das Urteil (Yargı) öyküsü içerisinde ise almak istiyorum.

Kitapyurdu’ndan kitap içini inceleyebilirsiniz.

2 Beğeni

Teşekkür ederim, bulmuştum yazımı düzenliyordum. Tekrar çok teşekkür ederim, kitapyurdundan alışveriş yapmadığım için böyle bir özellik olduğunu bilmiyordum. Uğraştırdım kusura bakmayın :blush:

1 Beğeni

Merhaba, elinde TTK’dan Tarih-i Cevdet ile Naima Tarihi olan varsa paylaşabilir mi? Dili çok ağır mı değil mi, zorlar mı acaba beni, bilmeden almak istemedim.

Christopher Dell - Okult, Cadılık ve Büyü

16 Beğeni

Çok güzel bir baskı, ciltli olsaymış keşke ama elden bir şey gelmez. Bir sonraki siparişimde alacağım kesin.

2 Beğeni

Valla ciltliyi çok aratır bir baskı değil. kuşe kağıda çok güzel bir baskıyla gelmiş. Fiyatını normal buldum hatta kağıt kalitesini görünce. Umarım sırayla diğer kitapları da basılır. Yazarı gerçekten çok seviyorum. Yalnızca Canavarlar kitabını okumuş olsam da kesinlikle hem tarzı hem de araştırmaları kayda değer.

5 Beğeni

https://twitter.com/Erdesir1/status/1407745520949473281?s=20

https://twitter.com/Erdesir1/status/1407745696619536391?s=20

5 Beğeni

Fotoğrafları siyah beyaz çekilmiş gibi görünüyor. İçindeki resimleri renkli mi siyah beyaz mı anlayamadım.

Ben henüz almadım, bu kısım içindekiler bölümü kitabın içerik bölümü değil ama önceki kitaplara bakarak konuşursam genelde renkli oluyor.

Sonradan ekleme:

Önceki kitapları kontrol ettim, fotoğraflar renkli ama siyah beyaz bir kaç çizim ve resim de var.

1 Beğeni

@Who_Sametto Daha fazla isterseniz atarım :slight_smile:

5 Beğeni

Fazlasıyla yeterli, teşekkürler.:slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kafka Kitap - Toplu Öyküler - Franz Kafka
(Merak eden olursa diye şunu da yazayım. Kitap önceki Kafka kitap baskısı Kafka kitapları gibi sert mukavva cilt)

5 Beğeni