Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Bu konuyla ilgili şöyle bir kitap aldım. Henüz okumadığım için tam olarak nasıldır bilemem ama birkaç cümle okudum ve anlatımı o anlık hoşuma gitmişti.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Şu seriden bahsediyorsun sanırım:

@Lezek, @Alladierre, @Karahayalci harika önerileriniz için çok teşekkür ederim. Yarın ilk işim kitapçılara gidip önerdiklerinizi kurcalamak olacak.

1 Beğeni

Bahsettiğim seri bu, inceleyebilirsen daha iyi olur tabii.

Tamamdır, iyice araştırayım ben. Aklımdaydı bu seri uzun zamandır. Şimdi bayağı bilendim. Teşekkürler tekrar.

1 Beğeni

İZDÜŞÜM YAYINLARI - BUZLAR ARASINDE BİR KIŞ ve İKİ ÖYKÜ - JULES VERNE

İZDÜŞÜM YAYINLARI - ROMA KUŞATMASI ve ÜÇ ÖYKÜ - JULES VERNE

ALFA - MARK TWAIN TOPLU ÖYKÜLER 4 / ESRARENGİZ YABANCI

AYRINTI - HERMAN MELVILLE TOPLU HİKAYELER 1

DEX - CTHULHU’NUN ÇAĞRISI VE DİĞER TUHAF ÖYKÜLER - H.P. LOVECRAFT

EPSILON - AŞK VE ÖLÜM ŞARKILARI - G.R.R. MARTIN

CAN YAYINLARI - AVCININ NOTLARI - IVAN TURGENYEV

CAN YAYINLARI - DOKTOR ÇEHOV’DAN ÖYKÜLER - ANTON ÇEHOV

EPSILON - O. HENRY ÖYKÜLER 2

EPSILON - EDGAR ALLAN POE ÖYKÜLER

4 Beğeni

Alfa - Mark Twain çevirmeni kim acaba? Bir de 64-65-66 sayfaların resmini sana zahmet olmazsa atabilir misin?

1 Beğeni

Aradım ama bulamadım. Rica etsem elinde olan biri “Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri” kitabının içeriğini paylaşabilir mi? En azından kitap karaborsadayken fiyat performans olarak almaya değip değmeyeceği ile ilgili bir çıkarım yapabilelim. Okuyanlar da değip değmeyeceği ile ilgili fikirlerini paylaşırlarsa çok mutlu olurum.

2 Beğeni

Malesef değer. Teşekkür ederim paylaşım için.

Malesef atamam çünkü kitapçıda çekmiştim fotoğrafları. Ama aklımın ucunda dursun tekrar karşıma çıkarsa diye. Çevirmen kapakta D. Kemal Tarım olarak belirtilmiş.

1 Beğeni

O kadar küçük ki görmek için göz damarlarım zorlandı. :expressionless: Eğer fırsatın olursa mutlaka bekliyorum sayfaları. Teşekkür ederim. :slight_smile:

6 Beğeni

Şu İki kitaba sahip olan var mı? “Tarihin Küresel Tarihi” galiba Tarih yazımı ile ilgili bir kitap, kitaba sahip olan varsa içindekiler sayfasını paylaşabilir mi?

9786051068800

9786051063454

Epub okuyabilirsiniz,uçuk bir para vermek mantıksız.

1 Beğeni

Kitaplarımı iş yerinde okuyorum genelde. Orada da sadece normal kitap okumam mümkün oluyor.

Daha önce forumda bir yerlerde Umberto Arte ile ilgili içerik paylaşımı yapılmıştı görmüştüm ama 3 defa aramama rağmen bulamadım. Elinde olan varsa özellikle içindekiler kısmını paylaşırsa güzel olur. Şuan bende Uygarlığın Ayak İzleri kitabı var ancak bu şekilde kolay anlaşılır Sanat tarihi kitapları var mı bildiğiniz yukarda paylaşılmış ama yine de sorayım belki yeni öneriler gelir.

2 Beğeni

Phoenix yayınevinden çıkan Efsaneler serisinde başarılı yazarlar olmasına rağmen neden gerekli ilgiyi göremediğini bilmiyorum.

8 Beğeni

Bu kitabı alan birisi vardı forumda kitap eline ulaştıysa yorumlarını çok merak ediyorum. Bir de içindeki illüstrasyonları tabi ki.

1 Beğeni

@Ishamael Kitap elimde yok ve kitapla da sık karşılaşmıyorum D&R’larda nedense. Sadece 1 kez gördüm onda da fotoğrafını almayı unutmuşum. Sadece twitterda gördüğüm iç sayfalarını atayım ben şimdilik belki içindekiler sayfasına sahip olan birisi ekler.

2 Beğeni

Buyrun;

3 Beğeni