Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Bende olmuyor abi vallahi

Hepsiburada

Böyle denmiş ama her kitapta belirttiği oranlar yok galiba. Yedi krallık şövalyesini alayım diyordum, %4 indirimde değildi. Belki sizlerin aradıklarından denk gelen olur.

2 Beğeni

Mevcut siparişin üstüne 2 sipariş daha verdim, hasarlı gelirse sana gönderirim. Zaten depoları da Ankara’da :slight_smile:

1 Beğeni

İki ayrı sipariş benimde var, öyle bir şey olursa hepsini toparlar elden değişim yaparım. :slight_smile:

1 Beğeni

Sanırım cihazda veri sıfırlama veya yeni üyelik açma gibi işlem yapılırsa çözülür gibi ancak Amazon’da olmayınca olmuyor gibi bir seçenek de var. Ben ikinici kodu da çalıştırdım, enteresan.

Ve hemen hemen bütün İş Bankası Kültür yayınlarına ait kitaplar %50 indirimde.

4 Beğeni

Kullanmadığın, daha önceden alışveriş yapmadığın bir hesabında mı deneyince oldu?

Alışveriş yaptığım bir hesabımdı ama 80 tl lik alışverişi var sadece yani 100’ü geçmedi. İki gündür kullanıyorum aynı hesabı.

1 Beğeni

Sonunda bir kod bende de çalıştı. :slight_smile: Hesap ve mail yeni, telefonu prime üye olurken normal ev telefonu kaydettim, sipariş adresi girerken cep telefonumu kullanarak düzelttim. :slight_smile:

3 Beğeni

Atmayın ciltli hay taşınıyorum yapmayın böyle şeyler :frowning:

2 Beğeni

Kıyıda köşede kalmış alışverişi olmayan bir hesabımda denedim ve sonunda çalıştırabildim ben de. @Jaunerouge çok yardımcı olduğun için teşekkürler.

2 Beğeni

Rica ederim✌🏼

@epiryanu İrade savaşı vermen gerekecek o hâlde. :grin:

1 Beğeni

Bu indirim ne kasar sürecek acaba? İdefixe alfa indirimi gelecek mi acaba?

Arkadaşlar fiyat gerçek midir bilmiyorum ama çok bekleyeni vardı.

9 Beğeni

Eskli fiyat nedeniyle öyle 2-3 yıl önce yeni baskısı yapılan 5-10 iş bankası kitabında buna benzer bir şey olmuştu, kitapların çoğunu göndermişlerdi. Belki bunuda gönderirler.

4 Beğeni

Stoklara güncel fiyattan girmiş. Şans denemekte fayda var, bakalım.

https://www.kitapsepeti.com/urun/listele/en-cok-satan-250-kitap/985
Kitapsepeti çok satanlarda %50 indirim başlatmış yine. Ayrıntı Yayınları’ndan da bazı kitaplar listede özellikle onlar dikkatimi çekti

Fiyat doğru mu bir türlü karar veremedim alacağımda…

70 kusur TL Kitapyurdu, 20 kusur TL BKM ?? Aradaki fark ciddi ve gerçekten stoklarda var mı çözemedim??

Hepsiburada 100 TL üzerine 20 TL indirim vermiş. Pek iyi göndermiyor ama değerlendirmek isteyen varsa göz atabilir.