Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Olmaz diye düşünüyorum. Garantiye almak isterseniz aile üyelerinden birisinin adına açın hesabı.

1 Beğeni

Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Amazon’da indirimde olan kitaplar yavaş yavaş tükeniyor arkadaşlar, haberiniz olsun. Sepetimde Floransa Büyücüsü ve Kelt Rüyası vardı, artık yok. :smiling_face_with_tear:

216’ya düşmüş. Kod ile 176 TL’ye iner, kitapların tanesi 59 TL’ye gelmiş gibi olur. Boyut olarak normal kitap boyutlarından daha küçük sanırım. O yüzden pek tercih edilesi bir fiyat değil bence.

Edit : Çokta küçük değil gibi duruyor ama bilemedim :slight_smile:

1 Beğeni

dd0

25 Beğeni

Arkadaşlar amazonda sorun yaşayan var mı ? Sipariş veriyorum ancak sipariş sayfamda sipariş görünmüyor ,bankadan para da çekilmemiş,sepetteki kitaplar da yok. Böyle bir sorun yaşayan var mı.yaklaşık 3 defa denedim ,farklı kartlar da kullandım

Çok fazla hesap açtıysanız ban yemiş olabilirsiniz. Ben daha önce yaşamıştım. Maile bilgi geliyor. Banı açtırmak çok zor oluyor umarım yememişsinizdir.

1 Beğeni

Aynı üründen çok fazla aldıysanız satış amacı şüphesi gördüğünden otomatik iptal ediyor. Çok fazla algısı saçma ama 3 kutu yeşil çaya izin vermedi bana. Maile bilgilendirme gelir @Erdal_01 dediği gibi.

2 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/dp/9750841875/ref=cm_sw_r_apan_i_5PM7CZF218NZZCDG4KT2

Vodafone yanımda uygulamasında “NISAN15” koduyla 50 liraya 15 lira indirim var. Ramazan ayı boyunca kargolar ücretsizmiş.

1 Beğeni

İki farklı yeni hesaptan ban yemişim.

1 Beğeni

60 tane capri-sun aldım kolayca onuncu hesabımdan, pek iyi çalışmıyor önleyici sistemleri galiba.

5 Beğeni

Neye göre ban yiyiyoruz acaba ? Yeni hesap açtım yine olmadı. Acaba farklı bir cihazda sipariş versek olur mu ?

Şu an görebildiğim kadarı ile amazon’da Stephen King Altın Kitaplar baskılarında , özellikle kırmızı etiketle büyük fırsat yazan ürünlerde ciddi indirimler var. Örnek vermek gerekirse “Hayaletin Garip Huyları” etiket fiyatı 69 TL. , amazon fiyatı 25 TL. Hemen hemen %60’ın da üzerinde bir indirim var.
Aynı şekilde “Kabuslar Pazarı” 83 TL etiket fiyatına sahip bir ürünümüz. Hooop baktığımızda amazon’da 34 TL.
Yani King toplayanlar var ise özellikle kırmızı etiketlileri inceleyebilirler.

5 Beğeni

4 Beğeni

Kitap elinize ulaştıysa fotoğrafını paylaşma şansınız var mı?

1 Beğeni

Anlamıyorlar, 2 yeni hesaptan kod kullanmak için alışveriş yaptım, aynı karttan, aynı adrese, sorunsuz teslim aldım. Hem yeni hesaplarda da prime üyelik seçip 10 ürüne %10 indirim seçersiniz, siparişi verdikten sonra prime 'ı iptal edersiniz, ek indirim elde etmiş olursunuz.

1 Beğeni

Benim de dikkatimi çekti, Kara Kule tamamlıyorum bayağı iyi oldu. Eski-yırtık-kötü kondisyonlu King kitaplarını yenilemeye çalışıyordum işime yaradı.

1 Beğeni

2 Beğeni

Alfa’nın sitesinde etiket fiyatı 85 lira olarak görünüyor.

1 Beğeni