Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Merhaba, İş Bankasının Maximum Mobil uygulaması içerisinde, Online Alışveriş seçeneğini seçip Yerdeniz aratın. Online alışverişte maxipuan kullanabiliyorsunuz.

2 Beğeni

Bunu ben de gördüm, biraz hevesimi kaçırdı doğrusu ama belki o müşteriye denk gelmiş bir baskı hatasıdır diye düşündüm. Kitabı daha önceden alan varsa ve bir kontrol edebillirse çok iyi olur aslında.

1 Beğeni

Bende ikinci basımı var kitabın. Herhangi bir baskı hatası yok.

1 Beğeni

Çok teşekkürler, demek ki dediğim gibi o müşteriye denk gelen bir baskı hatasıymış. :slightly_smiling_face:

Dan Brown ve Stephen King kitaplarını Amazon’dan almak istiyorum fakat bütçemi çok zorladım o yüzden fikir almak istiyorum . Amazon’da sık sık böyle indirimler oluyor mu ? Veyahut bu yazarların kitapları , başka sitelerde yine bu fiyat aralığına iner mi ?

1 Beğeni

Nana kitabını karton kapak almıştım ama bana ciltlisini yolladılar. Bugün kitabı iade etmek için iletişime geçtim ama bana iadeye gerek olmadığını lakin karton baskıyı yine de göndereceklerini söylediler .

2 Beğeni

İki yazarın da kitaplarının fiyatı epey düşükmüş. Bir daha bu fiyata düşer mi düşmez mi hiç kimse bilemez ama ben düşmeyeceğini düşünüyorum. İlla almak istiyorsanız bütçenizi biraz daha zorlayabilirsiniz bence. Bende iki yazarın da çoğu kitabı olmasa muhtemelen bütçemi zorlar, sepeti doldururdum.

Çok teşekkürler deneyeceğim

2 tane alan varsa birini bana verein :sweat_smile: daha yeni gördüm.

180 TL etiket fiyatı.

1 Beğeni

Normal fiyatı 9 pound. Ciltli olsaydı alacaktım ancak bu karton kapak.

Bir umut hatalı yazılmıştır diye aldım. Ciltli çıkmazsa iade ederim büyük ihtimalle.

Forumdan alan arkadaşlar oldu. Ciltli değil bu kitap.

2 Beğeni

Bu kitap çok uzun zamandır takip listemdeydi. %50 indirime girdiği gibi 40 TL’lik kod ile 124 TL’ye alınabiliyor. Yurtdışı etiket fiyatı 50 dolares.

5 Beğeni

Etiket fiyatı 80 TL

8 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/H-P-Lovecraft-Bütün-Romanları-Ciltli/dp/6050380678/ref=sr_1_2?crid=3567WHTVJZ22M&keywords=lovecraft&qid=1649224823&sprefix=lovec%2Caps%2C140&sr=8-2

Ya bu amazon iyice azitti, nisanda büyük indirim olacak demişlerdi de bu kadarını hiç beklemiyordum. Resmen 1 sene öncesinin fiyatları çoğu kitap. İnsanın aldıkça alası, alamadıkça üzülesi geliyor.

15 Beğeni

Başka kitap almayacağım dedim ama Amazon hiç yardımcı olmuyor bu sözümü tutmama. :sweat_smile:

4 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/Çariçe-Katerina-Ciltli-Robert-Massie/dp/6257070511
Etiket fiyatı 175 TL, Amazonda 54 TL.

Alfa yayınlarının çoğu kitabı şuan %50 durumda Amazon’da. Kod ile daha da uyguna geliyor.

3 Beğeni