Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Varan 1 : Ciltli Neuromancer :astonished:

Varan 2 :

Varan 3 :

Varan 4 : :astonished:

Varan 5 :

Varan 6 :

Çok iyi indirimler gelmiş. Hepsini koyamıyorum.

13 Beğeni

Teşekkürler Anıl Bey, aldım.

1 Beğeni

Süpersiniz, teşekkürler

1 Beğeni

2 Beğeni

Paralarımı eritmiş olmasaydım, ilk dörtlüyü ışık hızında alırdım :smiling_face_with_tear:

2 Beğeni

Ciltli

HP Defterleri

5 Beğeni

Kitap indirimleri başladı mı ? Amazonda yoksa bu akşam mı başlicak ?

Şu Watchmen’i yakalasaymışım iyi olacakmış, ah ah😤.

3 Beğeni

Dolap uygulamasında gördüm arama kısmından bulabilirsiniz.

280,80 TL

Letgo’da bir profil var, çoğunlukla sıfır kitaplar satıyor uygun fiyata. Kargo parası alıcıya ait olduğu için ben almaktan vazgeçtim ama size de haber vermek istedim.

https://www.letgo.com/profile/3264773474

2 Beğeni

Idefix’ten yillardir kitap almadim. Toplu bir alim yapsam kitaplarda defo cikma riski nedir ve degisim/iadede yoruyorlar mi, aydinlatabilir misiniz?

2 Beğeni

İyi ki Amazon’dan banlanmışım dedim, teşekkürler. :smiling_face_with_tear:

2 Beğeni

Uzun süredir kitap alışverişlerini İdefiks ve Amazon’dan yapıyorum.

İdefiks’ de bir iki kere matbaa kaynaklı yanlış baskı boş sayfa vs. ile gelen kitaplar oldu. Paketleme ve kargo kaynaklı hasar sıfıra yakın.

Hatalı kitapları da sorunsuz iade ettim, kitapları verdikleri kodla gönderdim. Para hesabıma yattı. Yalnız iade ederken sipariş numarınızı ve iade sebebinizi belirten küçük bir not yazmanız gerekiyor.
Alışverişi yaparken miktarın bir kısmını hediye çeki kullanarak ödediyseniz paranızı hesabınıza hediye çeki olarak iade ediyorlar.

Geçenler de iki tane silinebilir tükenmez kalem almıştım bir tanesi yazmadı,üşenmedim iade ettim. Kargo ellerine geçince hesabıma hediye çeki tanımladılar.

Yalnız idefix’in fiyat politikasından dolayı bazı yayınevleri ile problemleri var. Özellikle İthaki başta olmak üzere bazı yayınevlerinin kitapları idefix’ de yok. Bu yayınevlerine ait kitaplar bazen stokta var olarak görünmesine rağmen sipariş verirseniz bir hafta on gün sonra temin edilemediği gerekçesiyle iptal edilebiliyor.

İdefix’ de durum böyledir.

1 Beğeni

Çok teşekkürler, yeterince aydınlatıcı bir panorama oldu.

1 Beğeni

bugün sanırım gerçek kara cuma şahane cuma adına ne denilirse işte o meşhur kampanya gününün tam günü sanırım. şükran gününden bir önceki hafta mı ne öyleyse. bugün diğer günlerden farklı olarak indirim/kampanya gören var mı? geçen sene ne güzel ayrın yayınları’na iletişim’e falan %50 yapıyordu kidega off keşke öyle bir şey olsa. son bir 500 tl ayırdım bu kampanya için sonra bu defteri kapatıyorum.

1 Beğeni

1 Beğeni