Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Binbir gece masalları da var aynı fiyata

3 Beğeni

Geçerli Idefix kodu var mı? Aradım ama gecerli bir kod bulamadım. Kargo bedava kodu da işime yarar. :sweat_smile:

4 Beğeni

Hocam Harley Davidson’ın içeriğine nereden ulaşabilirim nette bulamadım.

İdefix’te kargo Kasım ayı boyunca ücretsiz zaten. Bunun dışında HOPI40, HOPI35 ve IDEIH kodları var. Bunları deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

Ebay üzerinden birkaç görsel buldum.

6 Beğeni

Aktif mi bilmiyorum ama çarkla vermişti, kullanmamıştım:

121DFEE0

300/30 kodu

1 Beğeni

Akıl Oyunları (Kapak Değişebilir) : Sylvia Nasar, Petek Demir: Amazon.com.tr: Kitap

Akıl oyunları 16 TL çok uygun

1 Beğeni

Sepetime bir kitap ekleyip denedim ama kargo çıkıyor bende neden acaba :roll_eyes:

Uygulamadan denediniz mi? Uygulamada kargo ücretsiz. Ben dün (önceden kalma iki ayrı 40 ve 50 tllik hediye çekimi kullanarak) iki kitap siparişi verdim. Kargo ücreti çıkmadı.

3 Beğeni

Uygulamadan oluyormuş evet ben siteden bakmıştım

1 Beğeni

Kendi yazmış olduğum ve Felanties isimli serinin ilk kitabını oluşturan Sessiz Şarkılar kitabım, amazon sitesinde 5 TL gibi bir fiyata düşmüş durumda. Güzel bir kampanya yapmışlar. Seriyi merak edenler ve şans vermek isteyenler için güzel bir fırsat.

13 Beğeni

Aldım hemen bir tane, teşekkürler bilgi için

1 Beğeni

Rica ederim, keyifli okumalar.

1 Beğeni

kaptım bir tane fiyatı da çok güzel. :slight_smile:

2 Beğeni

Everyman’s Library ciltli klasiklerinde çok iyi indirimler mevcut.

https://www.amazon.com.tr/s?k=Everyman's+Library&rh=p_n_deal_type%3A26902947031%2Cp_85%3A21345931031&s=price-asc-rank&dc&qid=1669617001&rnid=21345902031&ref=sr_nr_p_85_1&ds=v1%3A8Nufev98W8VA4c0fOruJVQ3%2BTZt5Yw2wUzVEsiW0vGI

resim

resim

4 Beğeni
2 Beğeni

1 Beğeni

Normalde tanesi 90₺ ve bildiğim kadarıyla yeniden böyle bir baskı gelmeyecek . Ayrıca ciltsiz yazdığına bakmayın , bizzat sordum bu baskının ciltsiz versiyonu yokmuş

3 Beğeni

3 Beğeni