Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=49845365031&ref_=nav_swm_gwmm_2044d4ad&pf_rd_p=e6883c8a-960c-482f-9d0b-0820cce5419a&pf_rd_s=nav-sitewide-msg&pf_rd_t=4201&pf_rd_i=navbar-4201&pf_rd_m=A33AVAJ2PDY3EV&pf_rd_r=1RQPDZXEA2AY1PCVRN3T&tag=tid

Kod tanımlanan hesaplarda, 15 Aralık’a kadar, 100 liraya 30 lira indirim var.

2 Beğeni

Kitapsepetinde 100 lira üstü alışverişe Harry Potter film dehlizi kitabı 10 lira. Sepetin altından aktifleştirmek gerekiyor ekleyince olmuyor. Zaten tek ciltli olan gönderiliyor galiba.

3 Beğeni

Benim paylaştığımda %75 idi indirim.

3 Beğeni

150 / 50 linkini atar mısınız?

6 Beğeni

Kendi sitelerinde genellikle. Bu arada Lemis Yayınları da %40 indirimde. yayınevlerinin kendi sitesinde hep bu indirimler. Sadece Fol Kitapyurdu’nda şu an indirimde.

Amazon bazı kitaplarda 5 al 3 öde kampanyası yapmış. Ben 5 kitap ile deneme yaptım 191 liradan 106 liraya düştü. İthaki’den, İş Bankası’ndan kitaplar da var.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3JCLWCWLN2P3Q?ref=psp_pc_see_more

Bitiş tarihi 18 Aralık demiş ama bir iki güne kampanya kaybolabilir.

5 Beğeni

Bende bulamadim yeni hesaplar için sanırım ama onda da gözükmüyor, link atabilecek var mı?

Amazon kasım ayında alınan ürünlerde, kasım ayı boyunca fiyatı düşen ürün varsa farkı hediye çeki olarak yatırmış. 4 farklı üründen 20 tl yatmış benim hesabıma.

1 Beğeni
1 Beğeni

Yeni hesaplar için olmuyor sanırım denedim şimdi, nasıl faydalanabiliriz?

Eski bir hesabınıza kampanya tanımlanmadıysa faydalanamazsınız. Yeni hesabınızın şifresini unutmayın, Amazon sürekli bu kampanyalardan yapıyor, yeni hesabınıza tanımlandığında o zaman kullanabilirsiniz.

Kullanmasanız bile sürekli yeni hesap açmak da başka bir seçenek.

amazon’da aynı telefon numarasıyla birkaç farklı hesap açmamanızı öneririm. farklı hesap açıp, aynı tarayıcıdan önceki hesaptan çıkış yapıp aynı ip no üzerinden (modeme restart atmayıp dinamik ip noyu değiştirmeden) öteki hesapla giriş yaparsanız ve bu hesapta kod kullanırsanız ban yiyebilirsiniz. dikkatli olmanızı öneririm.

Amazon şu sıralar kayıtta telefon numarası istemiyor. İstediği takdirde tek bir telefon numarasıyla -telefon numarasının bir amazon hesabına bağlı olmaması şartıyla- birden fazla hesap açılabiliyor (Hesabı açtıktan sonra ayarlar kısmından telefon numarası kaldırılabiliyor.)

Ötüken Neşriyat
Kampanyalar (otuken.com.tr)

2 Beğeni

Aslında gayet farkındalar. Geçenlerde müşteri temsilcisi bir konuda kendi ağzıyla yeni hesap açıp deneyin tarzı bir şey söylemişti bana. :sweat_smile:

3 Beğeni

Merhaba. İdefix indirim kodu var mı? 400TL üzeri alışveriş düşünüyorum.

500 üzerine 100 indirim vardı bir deneyin isterseniz. D0A34275

3 Beğeni

9 Beğeni

Alacağım kitapları aldım. İndirim güzel olunca LEM serisinin 12 kitabını da sipariş verdim.Teşekkürler.

2 Beğeni