Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

https://www.hepsiburada.com/buz-ve-atesin-dunyasi-westeros-un-ve-taht-oyunlari-nin-bilinmeyen-hik-yesi-p-hbcv00006acevs
Üç saatlik indirimlerde yüzde elli indirimde.

3 Beğeni

SELENGE YAYINLARI - Çok Satan ve Yeni Çıkan Kitapları - Kitapyurdu.com?

5 Beğeni

%50 yapsalar ne güzel olurdu :slight_smile:

2 Beğeni

Livera indirime girmiyor gibi sanki doğru muyum?

2 Beğeni

Keşke ama bu da iyidir :slightly_smiling_face: Haziran 2023’den beri zam yemedi bu yayınevi, güncelleme yakındır. Son çıkış sanırım bu kampanya.

2 Beğeni

Evet, öyle görünüyor. Eksik kitapları zam yemeden önce almak lazım.

2 Beğeni

Dün akşam özür dileyerek Amazon siparişimi iptal etti.

1 Beğeni

Kitapyurdu’nda kimi zaman giriyor diye hatırlıyorum ancak burada pek paylaşılmıyor.

2 Beğeni

Ben de epeydir takipteyim ama dişe dokunur bir indirim görmedim. Kitapları pahalı ve yüzde 20’den fazla girmiyorlar. Adamların tuzu kuru helal olsun hobi gibi yaklaşıyorlar olaya diyecek söz yok.

2 Beğeni

Aklımızda bulunsun o hâlde, indirim gördüğümüzde haber verelim :+1:

2 Beğeni

Sevinirim. Teşekkürler.

2 Beğeni

Uzun zamandır indirim yapmıyorlardı. Bir sepet oluşturacağım. Selenge kitapları çok az basıldığından ve kendine özgü konular olduğu için fiyatları çok yüksek olabilir zaman zaman.

2 Beğeni

İdefixte hesaplara kitap Kategorisinde 500e 200 yüklenmiş. Bir de kitap kategorilerinde 500e 75 de ekleniyor yani 500e 275 indirim oluyor. Bu fırsat kaçmaz

11 Beğeni

Harika indirim. Bir de bana da kod verse idefix. Başka zamana artık.

3 Beğeni

Bende nedense 175 tl indirim veriyor.

3 Beğeni

Size çok iyi kupon vermiş İdefix. Benim hesaplara 100+75 vermiş. Üstelik sürekli İdefix’ten alışveriş yapıyorum :grin:

4 Beğeni

Bende de 100 tl var. Hangi yayınevi %50 indirimde acaba bi bakalım :slight_smile:

2 Beğeni

Bu kod sepet aşamasında mı gözüküyor. Ayrıca idefixte geçerli genel kod var mı?

2 Beğeni

Etiket Fiyatı: 225
https://www.amazon.com.tr/dp/605171345X?ref=cm_sw_r_apan_dp_4YY3TFNT1JYKYESNGYBG&ref_=cm_sw_r_apan_dp_4YY3TFNT1JYKYESNGYBG&social_share=cm_sw_r_apan_dp_4YY3TFNT1JYKYESNGYBG&language=tr-TR&skipTwisterOG=2

6 Beğeni

Benim 2 hesaba kupon bile tanımlanmamış. Anca 500 TL üstü 75 TL indirim oluyor sepette. :sweat_smile:

3 Beğeni