Kitap Ödüllü Yarışma

Valla dersi mersi bırakıp 100 başlıktan notlar çıkarasım geldi. Öğrenciye burs gibi iş imkanı resmen :Dd

2 Beğeni

:joy::joy::joy::joy: Sen yinede dersi bırakma. Başlık burada yarışma süresi 2 gün hayli hayli yeter. :wink::wink:

1 Beğeni

Ne kadar zor olabilir kiimages%20(5)

1 Beğeni

Bekleyip göreceğiz. Ama ben sizlere güveniyorum bu işin altından kalkarsınız. :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

Kesin katılamayacağım kadar zor olacak. O yüzden ümitlenmedim bile. :sweat_smile:

1 Beğeni

Sitenin bir köşesine şifre filan mı sakladınız ne yaptınız :grin:

2 Beğeni

Ben hepimize Rorschach testi yapılacak, kim daha ruh hastası ise ona göre hediyeler dağıtılacak diye biliyorum. :face_with_raised_eyebrow:

7 Beğeni

Şuan ben bile heyecanlandım. Malesef kendim yarışmaya katılamıyorum. Katılsam kesin kazanırdım yarışmayı. :joy::joy::joy: O kadar iddaalıyım yani.

3 Beğeni

O zaman hepimiz birincinin kim olduğunu biliyoruz :smiley:

2 Beğeni

İntegral falan sor fourier serisi daya biraz da sayısalcıların yüzü gülsün.

2 Beğeni

Çekilişte şansım hiç yoktur. Yarışmaya kazansam çekilişte kaybederim. :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Hediye setine 2 set daha eklendi. :smile::smile:

Barut Büyücüsü Üçlemesi (3 Kitap Takım)
Efsane Serisi Seti (3 Kitap Takım)

Bakarsınız yarışmaya kadar belki birkaç set daha eklenebilir.:wink::wink:

2 Beğeni

Yap bi krallık Serhat. Ekle şu seriyi kır, parçala, yak geç ortalığı.Çekil köşeye izle sonra. :grin: @fortknoxt

image

8 Beğeni

Ahh ahh. Nerdeeee. :joy::joy::joy: O seti eklemek beni de parçalar sadece ortalığı değil.

6 Beğeni

Bence site yönetileriyle konuş. Desteklerini iste. Yapsınlar bi kıyak. Eyyyy site yöneticeleri, adminler, kaptanlar, yazarlar, çevirmenler, yayınevi yetkilileri duyun sesimizi verin destekleri. Koskoca Kayıprıhtım yani bu kadarını yapar heralde. :smiley:

2 Beğeni

Umarım şu Instagram’dan, Facebook’tan, Twitter’dan vs. herkese açık şekilde beğen, paylaş, etiketle gibi bir çekiliş olmaz. Çünkü dünyada yaşadığımız Muz Cumhuriyeti’nden daha sığ gelen tek şey bu tip çekilişler. Imm, bir de bunların hiçbirini yapabilecek hesap veya arkadaş yok bende. :joy:

5 Beğeni

Yok öyle birşey değil merak etmeyin. Bana göre eğlenceli ve Zeka işi birşey :wink::wink:

4 Beğeni

Sevindim. En azından bende mevcut olan nadir şeylerden. :joy:

1 Beğeni

Yarışma 20.10.2018 saat 10:00’da başlayacak. Kurallar bu saatte açıklanacak. Saatlerinizi ayarlamayı unutmayın. :slight_smile: (Konuyu işaretlemeyi unutmayın)

6 Beğeni

Umarım internet bağlantım izin verir de katılabilirim :sweat_smile: