Kitap Ödüllü Yarışma

YARIŞMA KURALLARI

Yarışma 20.10.208 saat 10:00’da başlar ve 21.10.2018 saat 22:00’de sonlanır. 22:00’dan sonra gönderilen mesajlar değerlendirilmez.

Yarışmaya site yönetim ekibi katılamaz.

Yapılması gerekenler

1. Okuma Rehberi Kategorisi’nde açmış olduğum 100 konu içerisinden 5 konuya bazı gizli kelimeler yerleştirildi.

2. Bu kelimeler İtalik yazı tipi ile parantez içinde yazıldığı için bulmanız kolay olacaktır.

3. Bu kelimelerden bir cümle oluşturulacak.

4. Kelimeler konu içerisinde herhangi bir yerde olabilir. (Biyografi – kitap listeleri – kitap fotoları arasında vs.)

5. Konu altına yazılan mesajlarda gizli kelimeler yoktur boşa aramayın. Sadece konunun içerisinde gizlidir.)

6. Bulunan kelimeler hangi konu içerisinde bulunuyorsa konu adı ile ve tamamlanan cümle ile birlikte özel mesaj ile bana gönderilmesi gerekmektedir.

7. Konu altına yazılan mesajlar değerlendirilmeyecektir.

8. Kazanan talihli konu altında ve özel mesaj ile bildirilecektir.

9. Herkesin bir tahmin hakkı var. Yani mesaj atarken ona göre atın yanlış tahmin yada doğru tahmin diyerek size bildirim yapmayacağım.

10. 15 Ekim öncesinde siteye kayıt olan kişiler katılabilir.

Evet bazılarına zor gelebilir, ancak başarı oranının yüksek olacağını düşüyorum. Sonuçları birbiriniz ile paylaşmak kazanma şansınızı düşürecektir. Ne kadar az kişi bilirse kazanma şansınızın artacağını unutmayın.

Herkese şimdiden bol şans.

Hediye verilecek kitaplara gelince

1. Cormon Strike Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım)
  2. The Witcher Serisi Kutulu Özel Set (4 Kitap)
  3. Karanlık Kitaplık Seti (9 Kitap)
  4. Dune Seti (4 Kitap Takım)
  5. Vakıf Serisi (3 Kitap Takım)
  6. Barut Büyücüsü Üçlemesi (3 Kitap Takım)
  7. Efsane Serisi Seti (3 Kitap Takım)

Cormon%20Strike The%20Witcher Karanl%C4%B1k%20Kitapl%C4%B1k%20Seti Dune Vak%C4%B1f Barut%20B%C3%BCy%C3%BCc%C3%BCs%C3%BC%20%C3%9C%C3%A7lemesi Efsane%20Serisi%20Seti%20(3%20Kitap%20Tak%C4%B1m)

Kazanan kişiye istediği bu setlerden biri hediye edilecek.

Hakan (@magicalbronze) arkadaşıma yardımları için teşekkür ederim.

39 Beğeni

Tebrik ederim, forumda gördüğüm en çalışkan yazarlardan birisiniz. Açtığınız konular hem okuma sıralarında hem de kitaplar hakkında tartışma için oldukça faydalı. Daha nice yüzleri dilerim.

3 Beğeni

Hediye kitap olarak ozan beedle hikayeleri ciltli resimli olanı verin pls :joy::joy:

Kitap şuan için belli değil ama değecek bir kitap olmasını istiyorum.

2 Beğeni

Yarışmayı bu hafta sonuna çektik fazla beklememek adına. Yarışmayı kaçırmamak için konuyu takip etmeyi unutmayın. :wink::wink::wink: Sonra vay ben görmedim duymadım demeyin. :joy::joy::joy:

5 Beğeni

Hepsi mevcut bende. Yinede ödüller güzel miş

1 Beğeni

Kitaplar harika görünüyor. Hiç birini de okumamıştım. Kazanacak arkadaş çok şanslıymış. :slight_smile:

1 Beğeni

Kitapları görünce benim bile katılasım geldi. Bu tür durumlarda site yönetiminde olmak can sıkıcı :hanci:

2 Beğeni

Dune ve Karanlık Kitaplık’a göz koydum, en azından biri benim olacak. Eminim bu sefer kazanacam :slight_smile:

1 Beğeni

Yarışmamız biraz zorlayıcı olabilir. Ancak verilecek ödüller o zorlamaya göre bence. :slight_smile: :slight_smile: (Dip not olarak bırakıyım)

3 Beğeni

Ben Asimov istiyorum :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Katılım serbest derdim ama… anladın sen :joy::joy::joy::joy: (Spolier vermeyelim)

2 Beğeni

Çok varmış daha ya ayın 20’si ne zaman :grin:

1 Beğeni

Hafta sonu. Herkes görsün katılabilsin diye hafta sonuna düşündük. Hafta içi iş yoğunluğu olabilir bazı arkadaşların. :wink::wink::grin::grin::grinning::grinning:

1 Beğeni

Kardeşlikleri bozacak şiddetli savaşların döneceği bir çekilişe benziyor. :smiley:

2 Beğeni

Beni de çekilişe alın… Ühü ühü (Kandırıkçı gözyaşları :sweat_smile:)

1 Beğeni

Bana oradan bi’ kilo Karanlık Kitaplık.

4 Beğeni

Yarışmanın içeriği ne olacak peki? Kitaplarla alakalı soru mu gelecek mesela?

2 Beğeni

Şuan içerik ile ilgili bilgi verirsem uygun olmaz. :wink::wink: Ama ayın 20’sinde detaylı olarak anlatacağım. bilenler arasından çekiliş yapılacak şanslı bir kişi istediği kitap setine kavuşacak.

3 Beğeni

Hediyeler enfes görünüyor. İlk iki ödül dışındakiler elimde mevcut olsa da Witcher serisi için katılmak lazım. Emeğinize sağlık. :+1:

1 Beğeni