Kitap Ödüllü Yarışma

Yarışma için teşekkürler.Kazanan arkadaşı da tebrik ediyorum.Güle güle okusun kitapları.

2 Beğeni

Bu güzel yarışmayı bizlere düzenleyen @fortknoxt ’ e teşekkürlerimi sunar kazanan arkadaşa da en içten dileklerimle iyi okumalar :wink:

1 Beğeni

Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. Böyle faydalı bir yarışma hazırladığınız için size de ne kadar teşekkür etsek az @fortknoxt.

2 Beğeni

Bende hepinize teşekkür ederim. Çok güzel bir etkinlik oldu sayemizde. Bu arada @Wiarthe arkadaşın kitapları yola çıktı bile. Her zaman ki gibi hızlıyım :joy::joy::joy:

6 Beğeni

Vee camlarda, kapılarda beklediğim o kargo geldi! Ne kadar da güzeller -ve kutulular- :heart_eyes:

Teşekkürler @fortknoxt :pray:

30 Beğeni

Ve rozetler :smiling_face_with_three_hearts:

Tebrik ederim :slight_smile: Güzel günlerde oku.

Ayrıca, yarışmayı konu ilk açıldığından sonlanana dek izleyici olarak takip etmek de çok keyifliydi. @fortknoxt 'un aklına, yüreğine sağlık.

4 Beğeni

Yarışmaya çamur atmak gibi olmasın ama çok açıgı varmış. Pc üzerinden olunca hertürlü yöntem kullanmışlar

1 Beğeni

Kedi de girmiş mi :slight_smile: ?

7 Beğeni

Ya bari rozet kazanaydık rozet bilene kazanamadık :((

@Wiarthe okuduğun önünde okumadığın kütüphanende olsun. Tekrar tebrikleer :Dd hayrını gör :Dd

2 Beğeni

Güle güle kullan @Wiarthe. Rozet kısmı sürpriz olmuş yada kendinde önceden vardı.

Teşekkür ederim. Sizler sayesinde. :slight_smile:

1 Beğeni

Bence soruyu bilenlere teselli olarak rozet yollanmalı. Teselli edin beni :stuck_out_tongue_winking_eye::sob::sob::sob:

3 Beğeni

Ama benim bile rozetim yok. Bulursanız bende istiyorum. :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::smile::smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni