Kitap Satış Başlığım - GKS

Merhaba, elimdeki bazı kitap, çizgi roman ve mangaları zaman içerisinde buraya ekleyerek satacağım. Zamanla fotoğraf ekleyeceğim şimdilik isimleri, fiyatları ve kondisyonlarını yazıyorum. Eklemeyi unutmuşum, kargo size ait. Firma fark etmez. Ankara’da iseniz elden de teslim edebilirim.

Planetary 4 Kitap Tam Set - Etiket Fiyatı 1550 Lira - Satış Fiyatı 600 Lira. (Hiç okunmadılar, hasarsızlar.)

Maksim Gorki - Seçme Öyküler, (Yordam) - Liste Fiyatı 400 Lira - Satış Fiyatı 150 Lira. (Paketli, hiç açılmadı.)

İyi Geceler Punpun Manga, 1.-2. Cilt - Liste Fiyatı 360 Lira - Satış Fiyatı 140 Lira (Yeni.)

Senlin Yükseliyor, Anubis Kapıları, Vakıf ve İmparatorluk, Carlos Ruiz Zafon - Rüzgarın Gölgesi - Satış Fiyatı 80 Lira (Rüzgarın Gölgesi arka kapakta hafif bir zedelenme var sayfa kenarında. Senlin 1 kere okunduğu için hafif eskimiş. Diğer ikisi yeni.)

Eduardo Galeano - Kucaklaşmanın Kitabı, Kadınlar, Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri, Aynalar, Ve Günler Yürümeye Başladı - Liste Fiyatı üzerinden %60 (Yeni, hafif raf yorgunu.)

Brandon Sanderson - Sissoylu 6 Kitap, Fırtınaışığı Arşivi 1-2, Elantris, Savaşkıran (Büyük Boy Baskılar) - Artık bu baskılar piyasada bulunmuyorlar o yüzden fiyatı biraz yüksek tutacağım, referans için küçük boy hallerini şu an Etiket Fiyatı 2840 Lira olarak listeliyorlar. Bendeki setin satış fiyatı 1000 Lira.

Binbir Gece Masalları, 2/1+3/2+4/1+4/2. Ciltler - YKY Website Fiyatı (Liste fiyatlarını tam bulamadım.) 120 Lira.

Scott Lynch - Centilmen Piç Serisi - Etiket Fiyatı 1027 Lira - Satış Fiyatı 350 Lira. (Biraz raf yorgunu.)

Akira 1 - Liste Fiyatı 280 - Satış Fiyatı 110.

Cosmigraphics (Hardcover) - 50 Dolar Liste Fiyatı - Satış Fiyatı 275 Lira.

Kral Katili Güncesi 2 Kitap Takım - Liste Fiyatı 972 Lira - Satış Fiyatı 350 (Raf yorgunu.)

Parçalanmış İmparatorluk Serisi (Kutulu) - Liste Fiyatı 897 Lira - Satış Fiyatı 255 Lira.

Karanlık Cevher (Altın Pusula) Serisi - 3 Kitap - Etiket Fiyatı 781 Lira - Satış Fiyatı 320 Lira.

Steven Erikson - Malazan İngilizce 1. Kitap - Satış Fiyatı 175 Lira.

Steven Erikson - Malazan İngilizce Son Kitap - Satış Fiyatı 200 Lira. (Mass Market’ten daha büyük bir baskı. Paperback diye geçiyor ama ‘‘kendi standartında’’ biraz daha büyük versiyon diyebilirim.)

Steven Erikson – The God is Not Willing - Satış Fiyatı 175 Lira.

Edit: Fiyat güncellemesi yapıp yeni kitaplar ekledim.

1 Beğeni

ÖZELden bakalım mesajlara

1 Beğeni

Centilmen Piç serisini alayım dedim ama biraz araştırınca Amazonda 3 kitabın satış fiyatı zaten 150TL olduğunu gördüm, ödenecek kargo ücretini de düşününce fiyatları biraz yüksek tutmuşsun gibi geldi.

2 Beğeni

Nerde ne kadar satıldığını bilmiyorum açıkçası ama güncellerim ona göre teşekkürler bilgilendirdiğiniz için. Etiket fiyatına göre koyduğumdan öyle olmuş, Amazon faktörüne dikkat etmemiştim.

Birkaç yeni kitap ekleyip fiyatları güncelledim.

Jules Verne yayınevini yazmamışsınız.

Alfa Yayınları, yazayım teşekkürler.

1 Beğeni

Yeni kitaplar eklendi.

Malazanları ekleyip fiyat güncellemesi yaptım.

Yeni kitaplar ekleyip fiyat güncelledim.

Lovecraft, PKD ve Jules Verne kitaplarını görebilir miyim?

1 Beğeni

Merhaba, yarın akşam atacağım.

@Ceno Buyrun yükledim.

Jules Verne üçlemesini alacak olan yoksa, görseller sonrası, ben de talip olabilirim.

1 Beğeni

Pkd seti için öm atmıştım:) satılmadı ise talibim

1 Beğeni

PKD Öykü Seti, Jules Verne Seti ve Lovecraftlar satıldı.

1 Beğeni

Alana da satana da hayırlı olsun.

Not: Ben görselleri şimdi gördüm :sweat_smile:

1 Beğeni

Başlık günceldir. Bazı kitaplar satıldı, onları çıkardım.

Fiyat güncellemesi yaptım.