Kitaplığımdan Kimi Kitapları Satıyorum

Satıştaki kitapları aşağıda listeledim. Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat ya da PTT Kargo ile gönderebilirim. Kargo ücreti alıcıya aittir. Tekirdağ Malkara’dan gönderim yapacağım için kargo ücretlerini araştırmanızı öneririm; yüksek kargo ücreti ödemeyin.

Kitaplar genelde sıfır ayarındadır. Almak isteyip mesaj atanlara her kitabın kondisyonu hakkında bilgi veriyorum. Sormak istediklerinizi özel mesajla sorunuz…

Not: Kitaplarda eks-libris damgam basılıdır.

Michael Freeman’ın Fotoğrafçılık Kitapları | 140 TL

Diğer Kitaplar

Toplam Satılan-Gönderilen Kitap: 120

7 Beğeni

Arkadaşlar Witcher serisinin fotoğrafını görmeden aldım sevgili Faust önce hava geçirmez bir poşete sonra da baloncuklu bir poşete sarmış. Paketleme mükemmeldi. Kitapların kondisyonları zaten sıfırdı. Ilk kitap hariç kapaklarında açılma bile olmamış yani okunmamış. Ilk 2. El alışverişimdi benim şimdiye kadar ki epey de memnun oldum. (sahaflardakiler hariç) Faust’a teşekkür ediyorum.

Not: Ayrıca fiyatı da uygun tutmuştu diye pazarlık yapmaya gönlüm el vermedi.

4 Beğeni

Ben alcaktım onu hiç mesajlara da cevap vermedi. Demek sen aldın.

3 Beğeni

Kardeşime doğum günü hediyesi aldım Emre pek kitap okumaz ama bir günde 150 sayfa okudu bunu. :slight_smile: İyiki almışım 90 verseydim bunlara bir daha toparlanamazdım herhalde. :smiley:

4 Beğeni

İyi olmuş hayırlı olsun. Ben de kardeşime buldukça bir şeyler alıyorum iyi mi yapıyoruz acaba? Ekonomik krize girdik çünkü.

2 Beğeni

Kitapların sağ esen elinize geçmesine sevindim. Keyifli okumalar… PTT Kargo’ya hep çekinceli bakıyordum (çok daha önce bir-iki olumsuz durumla karşılaşmıştım) ve bu yüzden kitaplara hasar gelmesinden korkuyordum.

1 Beğeni

İlk mesaj yazana satmak istiyordum. Ama ilk mesaj yazan birkaç kişiye yanıt verdim; fakat onlardan da bir-iki kişi karşı yanıt vermeyince işler karıştı ve kitaplar Can beye nasip oldu…

1 Beğeni

Merhabalar Faust,

İlan hâlâ aktif midir? Aktif ise arada sırada ilanı güncellersen sevinirim. Eğer değilse de Arşiv bölümüne almak isterim. :slight_smile: Bilgilendirirsen sevinirim.

Unutmuşum bunu. Ama güncelledim, geçerli…

1 Beğeni

Takas var mı? Yirmi karekter

1 Beğeni

Almayı düşündüğüm/aldığım kitaplar yeni çıkan kitaplar olduğu için takas olması mümkün değil sanırım.

50 yapma şansın var mı acaba? :slight_smile:

1 Beğeni

Olur dostum… Akşam eve gelince kondisyonları hakkında ayrıntılı bilgi de veririm…

1 Beğeni

Teşekkür ederim resim atabilirsen sevinirim :slight_smile:

Güncel: Ocak 2020…