Kitaploji.com Fırsatını Değerlendirenler ve Kaçırdığı İçin Hayıflananlar Cemiyeti

Beni arayıp, Moby Dick- Binbir Gece Masalları 1 ve 2- Sodom ve Gomorra- Patasana gönderebileceklerini söylediler.

1 Beğeni

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim :slight_smile: Benim için en büyük ödül bu indirimden biz kitapseverlerin yararlanması :heart_eyes: Umarım hepimizin kitapları eksiksiz ulaşılır. İyi okumalar herkese :v:

4 Beğeni

beni aramadılar herhangi bir mail de göndermediler. tristram shandy, taksitle ölüm gibi uzun zamandır piyasada olmayan tükenmiş kitaplar da vardı siparişimde. bunları gerçekten gönderdiler mi? kapıda ödemeyi seçmiştim bunları göndermedilerse para konusu nasıl olacak? kafamda deli sorular:) 40 tane kitap sipariş ettim. 1-2 tane gönderilmese ve parasını ödesem sorun değil ama bu belirsizlik biraz canımı sıktı. kutudan neler çıkacak bilmiyorum şu an.

1 Beğeni

Bunu sorduğumda sadece gelen kitapların ücretini keseceklerini söylediler. Ama ben güvenemiyorum pek aksi durumda teslim almam.

kutuyu açmadan nereden bileceğiz ki ya hangisi geldi hangisi gelmedi. bir öneriniz var mıdır? ben hayatımda ilk kez kapıda ödeme seçeneği kullanıyorum.

Mümkünse kutuyu açtıktan sonra ödeme yapın. Tek tek kontrol belki zor olabilir ama en azından genel bir kontrol yaparsınız.

bu süreçte o şekilde teslim almak da biraz sağlıksız. neyse ya kutudan 5-6 tane kitap bile çıksa ödediğim fiyatı karşılıyor. neredeyse tamamı kütüphaneme eklemeyi planladığım kitaplardı zaten. ne gelse kardır:) bu pandemi süreci beni yumuşattı vallahi.

Bu güzel fikirmiş aslında, ben de yapayım bari :smile:

1 Beğeni

:joy::joy: Başlığa gülüyorum hala. Benimki bugün saat 1 civarlarında kargolandı… Beklemedeyiz…

4 Beğeni

Geldim gördüm hayıflandım

5 Beğeni

Sepete yaklaşık 40 kitap ekleyip alacakken işim çıktığı için almadan çıkıp 2 saat sonra girdim normal fiyatlara dönmüştü.

2 Beğeni

Bu muazzam olay kaç saat gün dakika ne kadar süre kalmış?

Başlangıcını bilmiyorum sanırım cumartesi başladı. Ben forumdan görmüştüm pazar öğlen gibi üye olup kitapları sepete ekledim. 2-3 civarı girdiğimde ise normal fiyatlardaydı. Karantina günü bile iş çıkıp kitapları almama engel olabildi yani…

Arkadaşlar müjde! :smile: kitaplarım az önce elime ulaştı ve size şunu söyleyebilirim, kendim seçsem bu kadar hasarsız ve kusursuz kitaplar alabilirdim :joy: hepsinin ayraçları bile içinde, cidden şok oldum, asla böyle beklemiyordum :smile: hiç eksik yok, yani arkadaşlar kitaplarımıza gerçekten kavuşuyoruz :blush:

13 Beğeni

Çok benzer yapmışız alışverişi. İnşallah benim de böyle gelir. Çok sevindim güle güle okuyun. (masumiyet müzesine yetişemedim o yüzden yky den söyledim ben :smiley:)

3 Beğeni

Benim alışveriş de büyük oranda benzer :blush:
Güle güle okuyun :slight_smile:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim, umarım sizinkiler de eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaşır, şimdiden keyifli okumalar :blush: Benim, Orhan Pamuk’un kitaplarından bildiğim tek kitap Masumiyet Müzesi olduğu için ilk onu eklemiştim sepete :joy:

@Raven çok teşekkür ederim, umarım sizin kitaplarınız da eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaştır :blush:

1 Beğeni

Ay ahmet ümitler ulysses :heart: tertemiz gelmiş
Insallah darısı başıma

1 Beğeni

Diğer konuya attım ama buraya da atayım bekleyenlere umut olsun :grinning:

Ahmet Ümit’ten eksikleri tamamlamak için çok iyi oldu. Niteliksiz Adam 1-2 vardı, 13 kuruş görünce sadece 2 yi aldım, 1 tekrar alıp birisine hediye ederim herhalde. Orhan Pamuk okumasam da bu fiyatlardan aldım, bulunsun. Masal kitaplarını daha önce de almıştım çok kaliteli baskısı var gerçekten.

9 Beğeni

Bende kitaplarımı öğleyin kargodan kapıda ödemeli olarak teslim aldım. Şimdi kutuyu açtım. Size katıliyorum, kendim seçsem bu kadar hasarsız ve kusursuz kitapları ancak alabilirdim. Kitaplar hiç raf yüzü görmemiş. :grin: Ancak 24 kitap sipariş etmiştim 21 adet geldi. Toplam bedeli 24 TL olan 3 adet ürün eksik. Bu kitapların Kitaploji sitesinde stokları tükendi olarak gözüküyor. Açıkçası aynı bedele 12 kitap gönderselerde kabul ederdim. :grinning::grinning:

2 Beğeni