Kızıl Yükseliş

Seriye başlamak istiyorum ama 5.kitabı çıktığında kutusu değişicek diye başlıyamıyorum 5. kitabı tüyap kitap fuarına kadar çıkar mı acaba?

Arkadaşlar, şu aralar sorularınıza cevap vermem pek mümkün değil. Şu anda evden çalışıyoruz ve bütün plan program halay çekiyor. İlerde, daha normal günlerde yanıtlama umuduyla diyeyim. :slight_smile:

5’i beklesen de 6’da kutu değişecek zaten, oku bence. O kadar güzel bir seriydi ki 5 sene önce okumama rağmen hala hatırladıkça heyecanlanırım ufaktan.

ilk 3 kitabından sonra yeni bir 3leme mi başlıyo yoksa 4üncü kitap 3ün kaldığı yerden mi devam ediyo

Henüz çıkış tarihini bilemiyorum. Pazartesi öğrenmeye çalışırım (inşallah).

öğrenebildiniz mi hocam?

Beşinci kitapla ilgili bir gelişme var mıdır acaba? Ayıptır söylemesi, heyecanla bekleyen ciddi bir kitle var da. :slightly_smiling_face:

Yeni bir 3’leme başlıyor. Hatırladığım kadarıyla 10 yıl sonra farklı karakterler üzerinden devam ediyor.

Selamlar, Dark Ages kitabı hakkında yeni bir gelişme var mı acaba? Net bir çıkış tarihi beklemiyorum şu ara ancak durumu nedir?

Merhaba, Dark age kitabıyla ilgili gelişme hâlen yok mu?

@Everfever Merhaba Kemal Bey, Dark Age için bir çalışma yapılıyor mu?

1 yıl olmuş hala bir haber yok bu seri yeterli ilgiyi görmüyor bence

En son baskıya gideceği söylenmişti sanırım yeni kitap haberlerinde ama belki bir aksilik olmuş olabilir. Ben de bekliyorum, umarım en kısa zamanda okuma fırsatı buluruz kitabı.