Koç Üniversitesi Yayınları

Yayınevi hakkında görüş ve önerilerinizi, yayınevinden çıkmasını beklediğiniz/istediğiniz kitaplar hakkında görüşlerinizi, çıkan kitaplar hakkında fikirlerinizi/eleştirilerinizi uygun bir dille belirtebilir ve ilgili yayınevinin açıklamalarını/haberlerini bu başlık altında belirtebilir veya tartışabilirsiniz.


Dikkat: Başlıkta genel forum kuralları geçerli olup itham eden, hakaret içeren, alay veya küçümseyici mesajlar uyarılmaksızın silinecek ve tekrar etmesi halinde cezalandırılmalar olacaktır. Ayrıca başlığın amacından sapması durumunda da mesajlar silinecektir. Lütfen başka konularda konuşmak için forum içerisinde belirlenmiş ilgili konuları tercih ediniz.

Konu içerisinde kişisel tartışmalar sürdürmek veya konuyu kişiselleştirmek başlığı amacı dışında kullanmak olarak değerlendirilecektir.

Delta Tevfik Fikret baskısını beklerken İnternet’te biraz hakkında yazılanları okuyayım dedim. Koç Üniversitesinin bir kitabını ve bir dizisini de öğrenmiş oldum.

Şöyle bir dizileri varmış.

“Armağan Kitaplar”

İlk Kitap Tevfik Fikret 2021’de yayınlanmış. On kitap şimdilik belli demişler, İkinci kitap olarak Yılmaz Güney gelecekmiş.

Koç Üniversitesi Yayınlarını çok başarılı buluyorum özellikle tarih kitaplarını.

1 Beğeni