Kraliyet Meydanı kategorisi hakkında

Her türlü alım-satım işlerini gerçekleştirebileceğiniz, krallık tarafından sizler için özel olarak hazırlanmış mekan.

1 Beğeni

Artık paylaşımları burdan yaparız. Alım satım için. Ama isim çok anlamsız :joy:

120 tl

Kraliyet Meydanı İlan Açma Kuralları:

1. Satış yapmak istediğiniz kitaplar için lütfen tek bir konu açınız. Açtığınız bu konunun ilk mesajını dilediğiniz zaman düzenleyerek ilanınızı güncel tutabilirsiniz.

2. Satış yaptığınız kitaplara dair bilgilerin tam olduğuna emin olun. Kitaplarının fotoğraflarını ekleyebiliyorsanız lütfen ekleyin.

3. Satış ile ilgili konunuzun kaldırılmasını istiyorsanız raporlama sistemini kullanarak “Konumun kaldırılmasını talep ediyorum.” notunu düşünüz.

4. Almak istediğiniz kitaplar için lütfen tek bir başlık açınız. Kitabı/kitapları temin ettiğinizde veya ilandan vazgeçtiğinizde raporlama sistemini kullanarak “Konumun kaldırılmasını talep ediyorum.” notunu düşünüz.

5. Kitap dışında bir ürün almak veya satmak istiyorsanız ayrı bir konu açınız fakat konunuzu güncel tuttuğunuzdan emin olunuz.

6. Son gönderi veya güncelleme tarihinin üzerinden iki(2) ay geçmişse konunuz Arşiv bölümüne taşınacaktır.

7. Alıcı bir üyeyseniz lütfen alım yaptıktan sonra alım yaptığınız kişinin başlığında alışveriş tecrübenizi bizimle paylaşınız. Böylece forum sakinlerinin endişelerini giderebilirsiniz.

8. Eğer başlığınızın yanlışlıkla Arşiv bölümüne taşındığını düşünüyorsanız lütfen bana (@Agape) durumu açıklayan ve mümkünse link içeren bir özel mesaj atınız. Böylece konularınızı yeniden Kraliyet Meydanı’na taşıyabilirim.

9. Daha temiz bir “Meydan” için lütfen çöplerimizi sağa sola atmayalım. İşbirliğiniz için teşekkürler.

1 Beğeni

Kokular Serisi.Kitaplar yenidir. 115 liradır.

Kitaplar elinizdemi hala

Aradığım kitaplar için konu açamıyorum sebebi nedir ?

1 Beğeni