Kutuya Işınlanan Yüzük (Sihir Numaram Videolu)

Merhabalar. Yıllardır hobi olarak sihirbazlık ile ilgileniyorum ve çevremdeki insanları elimden geldiğince şaşırtıyorum. Uzun zamandır bir sihirbazlık videosu çekmiyordum ve kısacık bir video çektim…Yorumunuzu belirtirseniz sevinirim… :slight_smile:

3 Beğeni

Sana bir maske lazım. Videoyu beğendim ben. Sihirbazlık filmlerini de sihirbazlığı da severim. Prestij ise bir tanedir. :slight_smile: Müzik seçimi bana pek hitap etmedi ama. :blush:

1 Beğeni

Yorumunuz için teşekkür ederim, beğenmenize sevindim :slight_smile: Aslında bu videoyu çok spontane çektim, bu sebeple bir maske kullanamadım :smiley: Müziği tam olarak ben de benimseyemedim bu yüzden videoyu yeniden düzenledim…

Not: Bir aksilik olmazsa yarın aynı numarayı maskeyle birlikte çekebilirim; hem sesli, hem daha sunum ağırlıklı olarak

Yorumunuz için teşekkür ederim…

1 Beğeni

Videoyu bugün maske takarak, daha düzgün bir açıyla çektim. İyi seyirler, umarım hoşunuza gider… :slight_smile:

1 Beğeni

Eveeet, bu sefer çok güzel olmuş. :heart_eyes: Ben beğendim. Müzik de iyi. Daha aydınlık olması da hoşuma gitti.

Yüzük kapağın altında mı? :sweat_smile:

Not: O maskeyi nereden aldın? Ben de istiyorum. Kitap videoları çekip milletin kafasını şişireceğim. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Yorumunuz için teşekkür ederim. Videonun son hali benim de hoşuma gitti, daha içime sindi :slight_smile:

Aslında yüzümde iki tane maske var; biri düz siyah maske, diğeri de kuru kafa buff… Bunları kendim satıyordum lakin şu an elimde yok… :slight_smile:

Ben en iyisi gidip kendime mor bir cadı şapkası diktireyim anneme. :smiley: Şöyle önünde kara tül olanlardan filan.

Yüzük hakkında ipucu verilmemiş. :buyucu:

Yapılan numaralar hakkında tahminler doğruya yakın da olsa, yanlış da olsa ipucu vermem… İzleyen kişi nasıl tahmin yürütür, nasıl yorum getirirse, yapılan numara ondan ibarettir… :slight_smile:

1 Beğeni

Saygı duyuyorum… :blush:

1 Beğeni

Güncel :slight_smile:

Güzeldi. :+1: :slight_smile:

Yorumunuz için teşekkür ederim, beğenmenize sevindim… :slight_smile:

1 Beğeni