Laputa Kitap

Yayınevi hakkında görüş ve önerilerinizi, yayınevinden çıkmasını beklediğiniz/istediğiniz kitaplar hakkında görüşlerinizi, çıkan kitaplar hakkında fikirlerinizi/eleştirilerinizi uygun bir dille belirtebilir ve ilgili yayınevinin açıklamalarını/haberlerini bu başlık altında belirtebilir veya tartışabilirsiniz.


Dikkat: Başlıkta genel forum kuralları geçerli olup itham eden, hakaret içeren, alay veya küçümseyici mesajlar uyarılmaksızın silinecek ve tekrar etmesi halinde cezalandırılmalar olacaktır. Ayrıca başlığın amacından sapması durumunda da mesajlar silinecektir. Lütfen başka konularda konuşmak için forum içerisinde belirlenmiş ilgili konuları tercih ediniz.

Konu içerisinde kişisel tartışmalar sürdürmek veya konuyu kişiselleştirmek başlığı amacı dışında kullanmak olarak değerlendirilecektir.

2 Beğeni


İlgilenenlere. :slight_smile:

7 Beğeni

Sepet böylece şişmanlamaya başladı. :joy:

1 Beğeni

Malesef… Bu geliyor, children of time geliyor, yeni bkk kesin gelir, halka dünya 4. kitabı çıktı ve artık alınabilir boyuta geldi, diskdünya’dan bir iki kitap daha almayı düşünüyorum, üç cisim problemi’nin devam kitabı gelebilir… İşimiz zor. :slight_smile: Çıksın da bu güzellikler, artık bir ay da peynir ekmek yeriz. :sweat_smile:

1 Beğeni