Maddi Sıkıntı Yaşayan Karaağaç İlköğretim Okulu Öğrencileri İçin Defter - Kitap Yardımı (Uşak)

Merhaba arkadaşlar :slight_smile: ,

Duydum ki kitap okumak isteyen, ayrıca defterleri biten yeni kitap kurtları varmış.

Karaağaç İlköğretim Okulu öğrencilerinin,

• 80 yapraklı kareli defter (100 adet)

Acil ihtiyacı var

Bir yandan soğuk kış günleri için güzel ve kışlık kıyafetlere kavuşuyorlar. Ama hiç mi kitapları, defterleri olmasın?

Ara tatil bitmeden biz bu çocukların defter açığını kapatır, bir de üzerine hayal güçlerini besleyecek kitaplarla donatırız bence :slight_smile: Ne dersiniz?

Yüzlerini gizleyerek bu güzel yürekli çocukların maddi durumlarına dair birkaç fotoğraf da paylaşmak istiyorum.

Emin olun her fotoğrafta gözlerinin içi gülüyor. Şimdi kitaplar ve defterlerle yüzlerini daha da güldürme sırası bizde :slight_smile:

Yardım için okul müdürü İmdat Karaboğa adına,

Adres:

Karaağaç Mah. 8. Kızıldağ Sokak No 24
Merkez/Uşak

Alıcı:

İmdat Karaboğa (Okul Müdürü)

4 Beğeni

100 tane defter toplayamıyor muyuz yav?

Kitabı geçtim, defter :frowning: ?

1 Beğeni

Merhabalar,

Ben 100 defterin hepsini az sonra satın alıyorum. Alım yapınca bilgileri gönderirim.

Düzenleme: Defterleri aldım. Kargo takip kodu çıktığında yine yazarım.

18 Beğeni

Not the hero we deserve…

4 Beğeni

Defterler kargoya verilmiş. Sanırım haftaya ulaşacaktır. İmdat Bey 'in telefon numarası olmadığı için bildirim gitmeyecektir. Eğer iletebilirseniz kargo takip numarası: Ptt Kargo KP02218339101
Teşekkür ederim.

5 Beğeni

İlettim gitti :blush:

2 Beğeni

Bunu daha yeni gördüm. İkinizin de ellerine sağlık @Agape ve @Firtinakiran. Süpersiniz.

1 Beğeni

Ben de daha yeni gördüm :roll_eyes:
Eline sağlık @Agape.
@Firtinakiran başka ihtiyaçları var mı acaba? Kalem, silgi vs. ?

1 Beğeni

Okuma kitabı :slight_smile: Okulun bir kütüphanesi de yok.

İş kültür çocuk klasikleri için forum olarak bir fon kursak, 5-10 kişi hemen toplarız , toplam fiyat neyse bir kişide örneğin @Firtinakiran’da toplayalım… @Firtinakiran uygundur, olur derse sepet yapabilir ve toplam fiyatla birlikte kendi iBAN numarasını yazarsa 3-5 kişi bu parayı temin ederiz herhalde.

25 kitap benden olsun.

Satışta 45 kitap var galiba… Siz bir sepet oluşturun hepsini alalım… bana da İBAN numaranızı iletin birlikte 45 kitabı alalım yarısını da ben ödeyeyim.

Okulun adresini ilk gönderide paylaşmıştım. Müdürün adına doğrudan okula yollamak aslında en güzeli olur. Ayrı ayrı gitmesinde bir sakınca olmayacaktır. Daha önceki yardımlarda da böyle yaptık, hepsi sağ salim ulaştı :slight_smile:

Ortak alma fikri İptal… Hesapladım beni sarsmayacak bir tutar. Ben 45 kitabı alıp, okul müdürü adına gönderiyorum…

Bölüşerek alabilirsiniz seti. Atıyorum 1-25’e kadar ben alayım, 26-45 arasını sen al şeklinde. (Hemfikir olduğunuzu düşünerek söylüyorum)

İş Bankası Çocuk Klasikleri çok güzel bir seçim bu arada. Ben de Çıtır Çıtır Felsefe Seti’ni düşünüyorum. Başka bir okula da almıştım, ne de güzel olmuştum.

2 Beğeni

@Firtinakiran o kitaplarının hepsini aldım ve direk Okul müdürü ve okul adresine kargo adresi olarak yazdım. kargo numarası gelince size iletirim, müdüre iletirsiniz…

7 Beğeni

Gönlünüze sağlık :slight_smile: Kargo numarasını beklemedeyim.

1 Beğeni

Bu akşam kargoya vermiş kitapyurdu @Firtinakiran Yurtiçi kargo Kargo Takip: 106992513094

1 Beğeni