Malazan Kitapları (İthaki Yayınları)

Ben ucuz bile buluyorum ama çalışmalar nispeten kolay sınıfında. Bir kişi daha vardı bir sahafla çalışan, sanırım onun fiyatları 1500-2500 lira civarındaydı ama oldukça detaylı çalışmalardı.

Bu tip çalışmalar çok hoş bulunsa da kimse bu paraları ödemek istemiyor. Sanat konu olduğunda bizim insanımız ekstra cimri oluyor. Bu çalışmaları almak isteyen aramızdan 3-5 kişi ya çıkar ya da çıkmaz.

4 Beğeni

@alper fiyatları duyunca ben de yaparım diye eline sulu boya fırçasını aldı mesela :sweat_smile:

3 Beğeni

Bence fırçayla yeterince konuşursa başarabilir.

2 Beğeni

3-4 saattir fırçayla konuşuyorum hatta sana yag alırım bal alırım bile dedim ama fırça ikna olmuyor. :slight_smile:

3 Beğeni

Yetenek meselesi tabii. :buyucu:

3 Beğeni

Ben çizerim haberin olsun. Övünmek gibi olmasın çöp adam çizimlerim dillerden dillere dolaşır :grin:

1 Beğeni

:slight_smile:

Dikmen diyarlarından Batıkent diyarlarına kadar ulaştı. Bugün öğlen Meydan AVM de Atlantis de hep senin çizimlerin konuşuluyordu, gözlerimle duydum. :slight_smile:

1 Beğeni

İşte meşhurluk bana göre değildi, zirve de bıraktım :smile:

1 Beğeni

Malazan’ı okumaya başladım Topper denilen bir karakter geldi şu an. Tiste andii ırkından bu adam ve İmparatorluk için çalışıyor (görünüşe göre güçlü de biri, herkes tanıyor çünkü.) Kitabın arka kapağındaysa Tiste Andii ırkının imparatoriçeye karşı olduğu yazıyor. Rake dediğimiz kişi bu ırkın lideri ve isyankar. O zaman ya Rake ırkından ayrı düşünen biri ya da Topper. Büyük çekişme olacak galiba, kendi kendime teori üfürmeye daha kitabın başında başladıysam, ben bu seriye aşık olurum.

Bu kovanların çalışma prensibi kapıyollar gibi rastgele mi yoksa geçiş güzergahları mi var?

Topper, Tiste Andii ve insan melezi. Tiste Andii ırkıyla bir arada yaşamadığı için onlarla aynı görüşte olması gerekmiyor.

Kovanların mantığı kitap okundukça biraz anlaşılıyor. Kendiniz keşfetmeniz okuma zevkiniz için daha iyi olur.

1 Beğeni
  1. kitap bekleyenlere duyurulur.

6 Beğeni

Şimdiden 2 ay gecikti. Kim bilir elimize geçene kadar ki süreyi :smiley:

1 Beğeni

1 ay gecikti aslında hocam. Mayıs dediler, haziranda çıkıyor.

2 Beğeni

1 Mayıs ile 7 Temmuz arasındaki farkı hesaplarım ben hocam :crazy_face:

1 Beğeni

7 Temmuz demişsiniz ama o Kurban Bayramı sonrasına da sarkar muhakkak. 14 Temmuz’da yola çıkar.

İlk kitabı okudum ama kalanları biriktireceğim. Hatta beklersem 2.el uyguna da bulabilirim ama destek olsun diye alıyorum. İthaki şevkimi böyle gıdıklamaya devam ederse ikinci el kovalarım ben de. Geçen, Dolap uygulamasında Ejderha Cumhuriyeti’ni 25 liraya aldım mesela. Oysa ki seriye destek olacaktım. PEH.

2 Beğeni
10 Beğeni

Şunun için mi iki ay bekledik.

1 Beğeni