Malazan Kitapları (İthaki Yayınları)

Teknik olarak 1 ay. :slight_smile:

2 Beğeni

Yakında bir yerlerde yüzde 50 kampanyası olur. Kupon vs buluruz diye idefix DR olursa bizim için iyi olacak.

1 Beğeni

Bu aralar pek çok kitapta matbaa kaynaklı gecikmeler duyuyoruz yine. Kart ve harita mı bekledik matbaa mı bilemedim. :slight_smile: Ben okumak için 3. Kitap beklediğimden sıkıntı yapmıyorum. Bu sene sonuna çıksın razıyım. :slight_smile:

4 Beğeni

Ciltli kapak onayı dediler.

Sonuçta ciltli kapak onayı gelse bile, aynı anda çıkmıyor kitaplar. Keşke kartonu mayısta çıkarsalardı da, ciltli için onay bekliyoruz deselerdi. Hem sözlerini de tutmuş olurlar, bu kadar tepki almazlardı.

3 Beğeni

Beklemeyin hemen alın ki satışlar çoğalsın. Bu serinin fazla satması lazım. :sweat_smile:

İthaki hesabımı kontrol ediyorum maaşım henüz yatmamış…

1 Beğeni

Tarihlerinin en büyük serisi gecikiyor, maaşın mı gecikmeyecek :))

Ben zaten alıyorum çıkanı hem ciltli hem karton kapak. :grinning: ama İthaki maaşları geciktiriyorsa bir ders verelim sizin için. :woozy_face:

1 Beğeni

Piyasa çok kötü… Bu şartlarda kitap basmak ve yayımlamak çok zor. Maaşlar biraz gecikebilir ama satın alımları ihmal etmeyelim.

Şimdi bunu gerçek sanan çıkar. :joy:

2 Beğeni

Gerçek değil mi?

2 Beğeni

Ciltsiz kapağı ciltli kapağından daha güzel olmuş.

Ciltlinin kapağı da ciltsizle aynı… Sen şömizden mi bahsediyorsun???

1 Beğeni

Evet. Şömiz kapağını sevmedim.

1 Beğeni

Kapağı aynı olan kitaplardan birinin diğerinden daha iyi olduğunu nasıl söyleyebiliyorsun?

Şimdi oldu. Ayrıca şömiz de güzel gözüküyor. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Bu forumdakiler benden daha iyi biliyorlardır. Adamlar hangi sözlerini zamanında tutular ki?
Drizzt başladım hemen basar dedik kaldı.
Drizzt de problem var dediler Ejderha mızrağı onun yerine daha hızlı gelecek dediler yok.
Bir youtube söyleşisinde Robot Antolojiisini basacağız dediler oda yok.

Çok uzun bekleyişten sonra Asimov kitaplarını sadece bastılar onları aldım hemen. Diğerleri hala bekliyorum.

1 Beğeni

İlk kitap için şubat demişlerdi sanırım, şubatta bastılar.

Önceki deneyimler bende yok, o yüzden sizler kadar etkilenmiyorum. Ama verilen tepkileri de anlayabiliyorum. Süreci daha iyi yönetebilirlerdi. Önümüzdeki kitaplara bakacağız artık. :slight_smile:

İlk kitap yine iyiydi de ikinci kitabın kapağı Harry Potter’daki canavar kitaba benzemiş :joy: İç kapaklar şömizden daha iyi duruyor rıhtımca bunu itiraf edin :grin:

Ocak dendi (31 Ocak geldi) Mayıs dendi, 7 Temmuz.

Drizzt yok, Ejderha Mızrağı yok, Amber yok, Robot Antolojisi yok. Son 6 ayda Japon Klasikleri ve bir kaç mitoloji kitabı dışında bir şey göremedik. Bu arada basacağız demeseler gene sorun yok. Ama verdikleri sözlerin tutulmasını istiyoruz.

Daha önce çok yazdım, İthaki’nin bastığı her şeyi 99 yılından beri alıyorum. Benim kadar sadık okuyucu zor bulurlar, 2 laf etme hakkımızda olsun. (Pozitif eleştiri bu)

3 Beğeni

7 Temmuz ciltli bekleyenler için, karton kapak 29 Haziran’da çıkıyor. Dezenformasyon yapma şimdi. :slight_smile:

Eleştirin canım, bakın keyfinize. Beni zerre etkilemiyor bunlar. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben sade temaları da seviyorum. Malazan’a siyah yakışıyor bence. Dileyen şömizini çıkartıp kullanabilir zaten. Bir örnek paylaşayım mesela. Bunun şömizi yok ama gayet şık ve ulvi duruyor.

https://scontent.fesb5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/50001264_10157059259994791_5196539347280592896_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DxCKGCb56VAAX-zByCQ&_nc_ht=scontent.fesb5-1.fna&oh=00_AT_JKMxiCUP-E3i4-us0jfSX2sEFIY_fJniOb1_GzM_UZw&oe=62E03BB2
@Haplo Benim de keza aynı şekilde ben kaç yılından beri satın alıyorum hesabını tutmadım ama en çok tercih ettiğim yayınevi kendileri olur. Ayrıca tarihlerle ilgili bir şeyler yazacaktım ki İsmet yazmış zaten. :slight_smile:

3 Beğeni

Bende normalde sade severim ama fantastikte sade gitmiyor demek :smiley:

İlk fotoğraftaki gibi sevmiyorum ama ikinci resim daha güzel.