Masaüstü ve Telefon Arka Planlarınız

Forumlarda bakmayı çok sevdiğim konulardan birini buraya da taşımak istedim. İnşallah ayağımın tozuyla gelip istenmeyen bir konu açmıyorumdur. İsmi zaten anlatıyor. Sadece bilgisayar da değil, telefon arka planlarınız da olur. Yani bence. Kuralım yok.

Benimki böyle. Biraz temizledim de attım ama biliyorum hile yaptım. :opps:

11 Beğeni

8 yıldır pc elime deymedi olsa atardım :joy:

Bu çok kanıma dokunan bir durum benim için. Gülünecek bir durum yok. Resmen yoksunluk krizleri çekiyorum 2 yıldır. :sleepy:

2 Beğeni

Ne konu bakımından? :joy:

2 Beğeni

Bilgisayarsızlık :sob:

Kendime uzun süre önce yasak koydum. Saatlerce başından kalkamıyordum gece gündüz acık tutuyordum. Şuan pc ile yapacagım hiç bişey yok, telefon bile aşırı fazla geliyor bana

1 Beğeni

@Husey @kaanaskin93 Buraya girerken kullandığınız tost makineleri veya fritözlerden de ekran görüntüsü atabilirsiniz. :d (ekran görüntülerinden bilgi çalmak ve aleyhlere kullanmak istiyorumdur ahjsdkla) (şaka)

1 Beğeni

Bilgisayardan screenshot almaya üşendiğim için telefonunkini attım.

5 Beğeni

Al benim telin ekran görüntüsü😂

:+1:

3 Beğeni

Bilgisayar dağınık şu an, telefonu atayım ben de. 1 yılı geçti değişmedim. Resmin orijinalinde öteki tarafta da Tolkien ve karakterleri vardı hatta belki bilenler vardır.

11 Beğeni

16 Beğeni

Duvar kağıtlarıyla uğraşmayı ve değiştirmeyi çok seven biri olarak tam benlik konu olmuş. Ben de şuan kullandığımı atayım bari.

20 Beğeni

4 Beğeni

Ben de bir süredir bunu kullanıyorum, kullanmaya da devam edeceğim. @Kitsune’ nin çizimi. :slight_smile:

11 Beğeni

7 Beğeni

:rofl::smiley::metal:

8 Beğeni

Uzun zamandır bunu kullanıyorum.

12 Beğeni

Çok mutlu oldum, bunu görünce. Tekrar tekrar söyleyeyim. :blush:

Dün gece çizdim, aşırı beğendim. Referans aldığım resim kadar hoş olmasa da…:smiley:

17 Beğeni