Masaüstü ve Telefon Arka Planlarınız

:cry: Yok ağlamıyorum. Gözüme toz kaçtı.

2 Beğeni

3 Beğeni

1 Beğeni

:heart::heart::heart:

2 Beğeni

Bu aralar değişiklik modumdayım. Yıllar sonra gelen değişiklik.

4 Beğeni

Ofise yeni bilgisayar geldiği gün canım evimin* görselini kullanmaya başladım, kolay kolay da değiştirmem sanırım.

-* “Whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home.” J.K. Rowling

4 Beğeni

Bu sene böyle bizde :grin:

6 Beğeni

:smile:

5 Beğeni

Geçen yıl ağız tadıyla kullanamadık. Bu sene o sene :grin:

1 Beğeni

Resim siyah beyaz değilse arka plan olarak kullanamadığımı fark ettim. Renkli şeyler dikkatimi çok dağıtıyor sanırım.

2 Beğeni

Harika bir yemek yeme şekli. :sweat_smile: Maşallah.

1 Beğeni

5 Beğeni

Sık sık arka plan değiştirim telefonda ya da bilgisayarda bunu da yeni masa üstüne koydum.

3 Beğeni

Yoğurt canavarı benim kızım. Kaşığın hızı yetmiyor, annesi kaseyi dikliyor kafasına.

5 Beğeni

Allah’im dunyalar tatlisi masallah ya. Saglikli uzun omurler versin.

2 Beğeni

Ay ne kadar tatlı bir kızınız var. Gözleri boncuk boncuk maşallah. Allah analı babalı büyütsün.

Bilgisayara şu an oturamadığım için masaüstü arka planımı gösteremesem de telefon arka planımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım! :slight_smile: Firewatch oyunun konsept tasarımından bir kesit;

2 Beğeni

Oy maviş çok şeker maşallah afiyet olsun hanımefendiye :heart_eyes::slightly_smiling_face:

Kızım hakkinda ki güzel mesajlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.:sweat_smile: Allah isteğen herkese nasip etsin inşallah.

4 Beğeni

Centos mu? …