Merdivenler Kenti'nin Beklenen Devamı Bizlerle: Kılıçlar Kenti

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Merdivenler Kenti'nin Beklenen Devamı Bizlerle: Kılıçlar Kenti – Kayıp Rıhtım

image

Geçen yılın en özgün fantastik romanlarından biri olan Merdivenler Kenti’nin devam kitabı “Kılıçlar Kenti” çok yakında raflarda. (DEVAMI…)

4 Beğeni
  1. Kitap çıksada seriye başlasam. :smile:
1 Beğeni

Bende aynı durumdayım…

Kitap çıkmadı, seri yarım kaldı sıkıntısı yaşamamak için bir süredir devam kitapları beklemek yerine kitapları alıp, okumak için serinin tamamlanmasını bekliyorum.

1 Beğeni

Aynı bende öyle yapıyorum. Birde arka arkaya okumak daha zevkli güzel oluyor.

1 Beğeni
  1. kitap nisanda. Uzun beklemeyeceksiniz.
10 Beğeni

@alper Beklenen haber geldi. Teşekkürler. :+1:t6::+1:t6::clap:t6::clap:t6:

2 Beğeni

Ben de serinin bitmesini bekliyordum ama dün D&R da 10 tl ye görünce almış bulundum. 3. Kitapta nisanda geleceğine göre ufaktan başlamak gerek.

Aslında kitaplar kendi içlerinde bağımsız olduğundan okumak için beklemenize gerek yok. Merdivenler Kenti kendi içerisinde anlattığı hikâyeyi hiçbir soru işaretini açıkta bırakmaksızın tamamladı. Sonlara doğru başkarakterimize yardım eden Mulaghesh ve Sigurd için gelecekteki kitapların kapılarını araladı sadece. Bu kitapta da Mulaghesh’in başından geçen, farklı bir macera anlatılıyor.

11 Beğeni

150 sayfa okudum. Güzel gidiyor. Yine akıcı bir çeviriyle. Konu yine güzel. Olaylar nasıl gelişecek bakalım. Biraz tahmin yaptım kendimce ama inş tahminim olmazda daha zevkli bir hal alır :grin:

1 Beğeni

Son zamanlarda okuduğum en güzel serilerden birisi oldu. Çok leziz bir okumaydı. Özellikle ilk kitap çok iyiydi.

Ben en çok ilk kitabı, sonra üçüncüyü, sonra da ikinciyi beğendim (2. kitabı 3’ten daha çok sevenler de var). Puanlamam ise 1. ve 3. kitaplar 5*, 2. kitap ise 4.5* :slight_smile:

1 Beğeni

Kitap bitti. Yine çok güzeldi. Beklentimi karşıladı. Konusu oldukça güzeldi. Çeviri gayet akıcıydı. Son kitabı okuduktan sonra kendi arasında bir sıralama yaparım. Birazcık bir şeyler yazarım. Her zamanki gibi arka kapak yazısı okumadan üçüncü kitaba başlar bu çocuk. :grin:

2 Beğeni