Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

Ya Ozzy bu işi çok iyi biliyor ya da ben Ozzy’nin tarzını çok beğendiğim için ne yapsa seviyorum…

3 Beğeni

Valla ben Dünya coverını çok beğendim hatta lirikal olan tüm parçaların önünde şu an benim için. Yavuz Çetin’in kemikleri sızlar mı bilmem ama coverı daha güzel olmuş be.

2 Beğeni

Bu parça mükemmel olmuş.

2 Beğeni

Bu nasıl bir şarkıdır, bunlar nasıl riffler böyle!

3 Beğeni

Albümü az önce hatmettim beklediğimden çok çok daha fazla beğendim. Yeni solistin sesi, okuyuşu, tonlamaları Sebastian Bach olmuş ya hu. Çok iyi

2 Beğeni

Daha sonra Spotify’da dinleyip günah çıkarabiliriz yav.
Bu arada çok büyük site rawk, yasadışı falan ama yasal platformlarda bulamadığım diskografilere buradan ulaşıyorum. Üstelik 32bit desteği bile var.

1 Beğeni
2 Beğeni

@ilydious Şarkıların pek çoğu ballad olmuş, bir elveda hissettim. Son albümü olabilir Kara Prens’imizin.

3 Beğeni

Bana nedense genel olarak eğlenceli bir albüm gibi geldi, hatta şu sıralar takıldım bayağı. Dönüp dolaşıp bu albüme geliyorum. Tabii çoğu şarkının (neredeyse hepsi) sözleri derin, hatta melankolik ama çok yavaş olmadığı için enerjik geliyor kulağıma. Bir şarkının bana gerçekten hüzünlü gelmesi için gotik metal ayarında olması lazım sanırım. :sweat_smile:

Her neyse, veda ettiği fikri aklıma gelmemişti hiç, yine de yaşına bakılırsa taş çatlasa bir tane daha çıkarabilir sanırım. :frowning: Şimdi bu söylediğiniz üzerine tekrar düşününce Immortal parçasından veda ettiği düşünülebilir gerçekten.

1 Beğeni

Parkinson ile mücadele ediyordu, son durumu ne oldu acaba? Neyse ben uzun zamandır düzenlemeyi planladığım Rotting Christ diskografisine döneyim. Klibi yapılmadığı için pek çok güzel şarkıları geri planda kalmış. Özellik Kronos albümleri muazzam.

3 Beğeni

Hocam Rotting Christ efsanedir :slight_smile: En sevdiğim grup. Dediğiniz gibi değeri bilinmemiş pek çok parçası vardır. Keyifli dinlemeler :slight_smile:

Bi’ tane paylaşayım madem :slight_smile:

2 Beğeni

Keşfettiğim bir grup olursa direkt diskografisine dalıyorum. Öte türlü çok kaçan, göçen oluyor. Çok beğenirsem tarihçesine bakıyorum, mesela Sakis Tolis bu grubu 15 yaşındayken kurmuş. :astonished::astonished:. Ben o yaşta top sektiriyordum.

2 Beğeni

Hocam bu neymiş böyle ya, loopa aldım ilerleyemiyorum. Albüm kaldı öylece.

2 Beğeni

Beğenmene sevindim. Bilemiyorum, her bir notası özenle yazılmış gibi ve müthiş riffler. Albümün tamamı güzel ama bu parça enfes.

2 Beğeni

Soilwork gitaristi David Andersson anısına…

2 Beğeni

In Flames’in yayınladığı son 3 şarkı ilginç bir şekilde hoşuma gitti. Grubun 2000 sonrası girdiği hali beğenmeyen biri olarak yeni albümden umutluyum. Yine de bir The Halo Effect - Days Of The Lost olamayacağı kesin tabii.

2 Beğeni

Sonun da bende Megadeath’in yeni albümünü bitirdim. Ne yazık ki beklentileri karşılamayan bir albüm olmuş. Çoğu şarkı ilginç ama çok iyi olmayacak şekilde bestelenmiş. Sadece birazcık killing Time sarkısını beğendim o kadar. Herkesin övdüğü Dogs of Chernobyl Mission to Mars şarkıları da pek hoşuma gitmedi. Bak şimdi aklıma geldi we’ll Be Back sarkısıda singel olarak yayınlandığı günden beri beğenerek dinlediğim bir şarkı.

2 Beğeni

Albüm koca bir hayal kırıklığı. Kapanış şarkısı olarak Versvs Christvs güzel olmuş. 6/10

2 Beğeni

Şuraya arada açıp dinlediğim bir Lethe cover bırakayım.

4 Beğeni

Dikkatimi çeken şey albüm kapağı oldu. Slayer’ın God Hates Us All albüm kapağına çok benziyor.

2 Beğeni