Minerva McGonagall, Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Filminde Yer Alacak

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/haberler/minerva-mcgonagall-fantastik-canavarlar-grindelwaldin-suclari-filminde-yer-alacak/Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları‘na 2 haftadan az bir zaman kaldı. Ve gelen haberlere göre, yeni filmde bir tanıdık isim daha bizleri bekliyor olacak! Eğer iddialar doğruysa Minerva McGonagall‘la tekrar buluşmaya hazır olun! Film geçtiği zaman çizelgesi nedeniyle McGonagall’ı ne şekilde göreceğimizi pek kestiremedik. 1920’lerde geçen film, 1930’larda doğduğunu tahmin ettiğimiz Minerva’yı bize nasıl gösterebilir? Tartışmalar… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Başta haberin kaynağına güvenememiştim ama sanırım doğru. 1927 de geçen bir filmde 1935 civarı doğumlu kadını nasıl görücez bilmiyorum ama çok heyecanlıyım.

Bildigim kadariyla tek resmi kaynak pottermore ve orada dogum yili yazmiyor.

  1. Kitapta Mcgonagall’ın 39 yıldır hogwartsda çalıştığı söyleniyor ve kitap 1995 de geçtiğine göre 1956 da işe girmiş. Pottermore daki biyografisinde ise Mezun olduktan hemen sonra bakanlıkta 2 yıl çalışıp hogwarts’ta çalışmaya başladığı söyleniyor yani 1954 de mezun olmuş oluyor bu da doğumunu 1935 e çekiyor. Mcgonagal gibi mükemmel bir kadın 10 yıl sınıfta kalmış olmayacağına göre bir yanlışlık olabilir. Bazıları mezun olduktan sonra bakanlığa girmeden önce biraz vakit geçirmiş olabilir diyor ama pottermoreda sadece 1 yaz geçirdiği söyleniyor. Bazen rowling in de hataları oluyor ama bence göreceğimiz kişi Mcgonagall ın büyük büyükannesi olabilir çünkü onun da adı minerva. Fakat oyuncunun yaşı yine tutmuyor galiba.

Yaziyi okumadan atlayinca boyle oluyor tabii😶Haklisin o zaman bir akrabasidir.

1 Beğeni