Minik Bir Sorun

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Minik Bir Sorun – Aylık Öykü Seçkisi

image

Yakışıklıydı, gençti ve kültürlüydü Kadir Yılmaz. Üzerine bir de güzel bir unvanı vardı: Müdür. Ovale yakın uzun yüzüne yakışan bıyıkları açılmaya başlayan alnını örten ince saçlarıyla, yüzüne anlam katan hafif çıkık elmacık kemikleriyle erkek güzeli bile sayılırdı. Ölçüsünde kesilen bıyıkları yüzüne hoş bir hava veriyordu. Henüz değilse bile yakın bir gelecekte ilin önemli bürokratlarından biri… (DEVAMI…)

Merhaba @azizhayri

Güzel bir ana fikri olan, sıcak, samimi ve gerçekçi de bir masaldı. Rüyanın soyut yüceliği ile dileklerin somut pratikliği arasındaki farkı da atlamayalım… :clap:
Ellerinize sağlık.

Teşekkür ederim, okumanız ve değerlendirmeniz benim için önemliydi.

1 Beğeni

Merhaba;

Çok akıcı bir öyküydü. Ellerinize yüreğinize sağlık. Karısının tepkisinin doğallığı ise on ikiden vurdu öyküde:)

Beğendiğinize sevindim, teşekkür ederim.

Merhaba @azizhayri ,

Temayı güncel yorumlamanız ve bilinen dini ritüelleri öyküde bu şekilde harmanlamanız hoşuma gitti. Giriş cümleniz dikkatimi çektiği için okumaya başladım. Gerisi de gayet merak uyandırıcı ve akıcı ilerledi. Sizi ilk kez bu ay okudum sanıyorum seçkide. Gelecek öykülerinizi de merak ediyorum.

Sevgiler,
Sena

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum okuduğunuz ve bana yazdıklarımın beğenildiği duygusunu tattırdığınız için.

1 Beğeni