Mobil Oyun Önerileri

Güzel mobil oyun önerilerimizi yazabiliriz. Ben başlıyorum.

LONEWOLF
Hikaye bazlı suikast oyunu.

Gumslinger
Bence çok zevkli bir oyun :slight_smile: Karakterler sakız, düello yapıyorsunuz. Hızlı olan kazanıyor. Multiplayer.

resim

Plague Inc.
Kendi virüsünüzü oluşturup tüm dünyaya yaymaya çalışıyorsunuz. Covid-19’dan sonra baya ünlendi oyun.

Mini Militia - Doodle Army 2
2D savaş oyunu diyebilirim. Keyifli bir oyun. Multiplayer.

Lichess
Online satranç oyunu.

resim

Drive Ahead
Araçlarla düello atıyorsunuz. Aracınızı karşınızdaki kişinin kafasına değdirirseniz, kazanıyorsunuz. Çok zevkli bir oyun. 2 kişi oynanınca çok daha keyifli oluyor.

resim

3 Beğeni

İlk çıktığı zamandan beri Clash Royale oynarım. Onun harici Arena of Valor oynarım arada bir. He birde Archero.

1 Beğeni

Vector

Alto’s Adventure

Basit ama keyifli oyunlar.

3 Beğeni

image

Mahjong: Okeyin gelişmişi.

2 Beğeni

Kingdom Rush serisini, özellikle “tower defense” oyunlarını sevenlere tavsiye ederim. Şimdiye kadar 4 oyun yayınlandı. Sırasıyla;

Kingdom Rush
Kingdom Rush Frontiers
Kingdom Rush Origins
Kingdom Rush Vengeance

resim

2 Beğeni

Chess Light

Shadow Blade Zero

Dan the Man

Isoland

Redungeon

3 Beğeni

Alien: Blackout ücretsiz olmuş… Koşun :sweat_smile:

3 Beğeni

Bir mobil oyuna göre hiç fena değil, ücretsiz olsun diye daha basitleştirilmiş bir oynanışa sahip olsa da ellerindeki oyun mekaniklerini derinleştirmeye çalışmışlar. Hoş yani :slight_smile:

2 Beğeni

Mobil oyun da oyundur diyerek Honkai Impact 3rd’e başladım… Hem oynanışı hem de görselleri çok güzel geldi… Ücretsiz bir mobil oyun için fazla iyi :sweat_smile:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miHoYo.bh3global

2 Beğeni

Ben hem burayı hortlatayım, hem de takip edeyim. Belki derslerden zaman ayırabildikçe oynayabileceğim bana uygun bir oyun bulurum. :grin:

4 Beğeni

Legends of runeterra yı denemelisiniz eğer kart oyunu seviyorsanız, en gelişmiş ve güzellerinden biri diyebilirim.

2 Beğeni

3 Beğeni

1 Beğeni

Altos adventure baya güzel oyunmuş. Grafikler harika.

2 Beğeni

images (6)

Güzel bir oyun fiyatı da tuzlu.

2 Beğeni

3 Beğeni

3 Beğeni

Genshin Impact oynayın der kaçarım :slight_smile:

3 Beğeni

3 Beğeni

Kelimelik.
Gayet güzeldir.

1 Beğeni