Modern Vampirleşme

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Modern Vampirleşme – Aylık Öykü Seçkisi

image

Selam herkese. Bu mesajı sevdiğim herkese attım. Atmamın sebebi başıma kötü bir şeyin geleceğinden olan korkum. Aslında doğrusunu söylemem gerekirse önümde iki seçenek var. Birisi dışardan bir gözle bakılırsa iyi bir sonuç olarak yorumlayabilirdi. Sonuçta terfi alacaktım. Parayı ve yanında gelen yeni makamın yazdığı kartvizitin havasından geçilmez. Ama insan dünyasında (burada bir parantez açmak istiyorum,… (DEVAMI…)

Merhaba, öykünüz çok akıcı ve Batuhan’in sorduğu sorularla katmanlı bir hal alıyor. İnsanken başarılı olan Batuhanin, vampir olunca Barista olduğu kısmı biraz örtük anlatılmış sanki. Seçkin bir vampir olacağını düşünüyordum onun ama modern vampir piramidin en altından başlıyor. bu yüzden iç güdüsel olarak ikinci seçeneği kaçmak mı diye düşündüm. Ama kaçarsa başına neler geleceği de meçhul. Batuhan bir sürü şey biliyor ama inatla kafamızı karıştırıyor gibi. ama hayatın içinden canlı bir karakter O. Kafası karışık, ve sevdiğinin onun çalıştığı yere gelmeyeceğinden emin gibi ama neden aşık olamasın. Yoksa bir vampire aşık olmanın sakıncaları mi var? Bence yazmaya devam edin. Bu çok hoş bir öyküydü :japanese_ogre: