Mugglefun'a Göre Çözülebilecek En Zor Harry Potter Testi

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Mugglefun'a Göre Çözülebilecek En Zor Harry Potter Testi

image

Yeni bir testle sizinleyiz! Mugglefun sitesi kendilerine göre çözülebilecek en zor Harry Potter testini hazırlamış. Bizler de bakalım dedikleri doğru muymuş görelim istedik ve 25 soruluk bu testi hazırladık. Şimdiden kolay gelsin ve Merlin yanınızda olsun! Sitemizde yer alan diğer Harry Potter Quiz’leri için buraya tıklayabilirsiniz! (DEVAMI…)

6 Beğeni

25 üzerinden 22 doğru!
Sihir Bakanı
Bravo! Harry Potter dünyası hakkında neredeyse bilmediğin hiçbir şey yok. Böyle devam et!

Güzel. :slight_smile:

3 Beğeni

25 üzerinden 25 doğru!
Sihir Bakanı
Bravo! Harry Potter dünyası hakkında neredeyse bilmediğin hiçbir şey yok. Böyle devam et!

Merlin’in Sakalı! Daha zor bir test bekliyordum. :joy:

2 Beğeni

15 üzerinden 19 doğru

Sihir bakanı
Bravo Harry Potter dünyası …

Merlin’in donu !! cidden yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi daha zor bir test bekliyordum .
Winki nin dişi olduğunu bilmiyordum.

3 Beğeni

25 soruda 24.
Ron’un kılığına girdiği herifin ismini hatırlayamadım :confused:

4 Beğeni

25 üzerinden 24 doğru!
Sihir Bakanı

birtek harry nin vaftiz oğlu aklıma gelmedi salladım kafadan :confused:

3 Beğeni

25 üzerinden 23 doğru

3 Beğeni

sıvı şans değil, felix felicix aslında… en azından benim okuduğum harry potter baskısında öyleydi.

2 Beğeni

25 üzerinden 23 doğru!

Sihir Bakanı

3 Beğeni

Çözeceğiniz En Detaylı Harry Potter Testi25 üzerinden 23 doğru!

Sihir Bakanı

Ben büyüyüncü sihir bakanı olucam

3 Beğeni

25 üzerinden 24 doğru SİHİR BAKANI beavo Harry Potter dünyası hakkında nerdeyse bilmediğin şey yok böyle devam et
Merlinin sakalı aşkına mugglefun un zorluk anlayışı bu muymuş

3 Beğeni

25 üzerinde 25 Muhteşem… tam bir Hufflepuff olduğumu gösterdim… :slight_smile:

3 Beğeni

güzel sonuç bravo…

3 Beğeni

25 üzerinden 25 doğru!

Sihir Bakanı

O kadar da zor bir test değildi sanki…

3 Beğeni

Daha zor bekliyordum ama şöyle bir düşününce sanırım test kolay değil biz biraz fazla manyağız :smile::smile: 23 bildim bende

3 Beğeni

25 üzerinden 24 doğru!

Sihir Bakanı

3 Beğeni

Çözeceğiniz En Detaylı Harry Potter Testi25 üzerinden 21 doğru!

Sihir Bakanı

3 Beğeni

4 Beğeni

25 üzerinden 25 doğru!

Sihir Bakanı

4 Beğeni

Снимок

3 Beğeni