My Hero Academia 6. Sezon Onayını Aldı: Kahramanlık Akademim Maceralarına Devam Ediyor

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/my-hero-academia-6-sezon-onayi-aldi/

image

My Hero Academia 6. sezon onayı aldı. Boku no Hero Academia 5. sezon final bölümü ile, bir sonraki sezonda Kahramanlık Akademim’in maceralarının devam edeceği belli oldu. Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir hayran kitlesi edinen My Hero Academia’nın 5. sezonu kısa süre önce sona erdi. Son bölümde görüldüğü üzere, My Hero Academia macerasına devam… (DEVAMI…)

1 Beğeni
  1. sezonun en sevmediğim yanı My Villain Academia kısmının bu kadar yüzeysel tutulmuş olması. Kahramanların savaşı için onlarca bölüm hatta koca bir sezon ayırılınıyor ancak villainlerinlerin savaşı birkaç bölümle geçiştiriliyor. Üstelik çizimleri de mangaya kıyasla kötüydü, özensizdi. Genel olarak animede villainlere kahramanlar kadar özenilmemesi beni bir villain hayranı olarak üzdü. Villainlerin çizimlerini, hikayelerini daha detaylı, daha özenli beklemiştim. Hayal kırıklığına uğradım o konuda. Umarım 6. sezonda bunu düzeltirler.