Nedir Şu "Nagini" Meselesi?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Nedir Şu "Nagini" Meselesi? – Fantastik Canavarlar

image

Fragman henüz daha yeni yayınlandı ancak hayranlar dur durak bilmiyor. Gündeme bomba gibi düşen konu ise Nagini. Hepimizin merakla çözülmesini beklediği gizem hakkında birçok teori ve aklımıza takılan oldukça fazla soru var. Ancak şimdilik Wizards and Whatnot adlı sitenin hazırladığı yazıyla sürecin nasıl geliştiğini hatırlayalım. Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filminde Nagini’nin görüneceği sırrı artık ortaya… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Claduia’nin dediğine göre nagini aslında iyi biriymiş ve insan olarak kalmak için yollar arıyormuş birde şöyle bir teori var o posterlerde karakterler farklı yönlere bakıyor ve böylece hangi tarafta oldukları belli oluyor eger öyleyse nagini Newt’tin tarafında. (eğer öyle olursa Quinnie de grindelwdun tarafında oluyor)

1 Beğeni

Açıkçası Naginin böyle bir geçmişi olduğunu hiç düşünmemiştim,heralde kimse düşünmemiştir,o sadece bir yılan dı benim için,ama neylersinki bu dünya J.K ye ait,napalım o öyle dediyse öyledir.merakla bekliyoruz bakalım ne olucak…

bence efsane bir bağlantı olmuş tamda Rowlinge yakışır. Nagını büyük bir merak uyandırdı filme çok az kalsada fragmanı izlediğimde uyuyamadım.

1 Beğeni

Rowling’in huyu bu zırt pırt birşeyler çıkıyor. Her filmde HP filmine daha fazla köprü kurulacak gibi. Beşinci filme kadar neler neler senaryoya dahil olur. Ufff ölmeden tamamlasam bari.

1 Beğeni